Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

Galatasaray'ın Felipe Melo kararı

Felipe Melo

2014-2015 sezonunun şampiyonu Galatasaray, yıldız futbolcusu Felipe Melo hakkında önemli kararlar aldı

Galatasaray Yönetimi'nin, Felipe Melo'yu tamamen gözden çıkardığı ve menacerler vasıtasıyla Brezilyalı oyuncuya Avrupa'nın her yerinde kulüp aradığı öğrenildi. Yıllık 1.5 milyon Euro'ya anlaşma sağlanan Boateng'in transferi de, Melo gider gitmez açıklanacak.
Sarı-Kırmızılı ekibin 4 sezondur orta alandaki savunma yükünü çeken Felipe Melo ile yollar büyük ihtimalle ayrılıyor. Zira Dursun Özbek başkanlığındaki yeni yönetimin, menacerlere haber gönderdiği ve Melo’ya tüm Avrupa’da kulüp aradığı öğrenildi. Şu sıralarda ailesiyle birlikte ABD’de tatil yapan Melo’nun da durumdan haberdar olduğu ve moralinin bir hayli bozulduğu bildirildi. Ancak bu değişiklik yaşanırken, Sarı-Kırmızılılar alternatifi de belirlemiş durumda. Bir süre önce Schalke’de kadro dışı kalan Kevin Prince Boateng ile anlaşan yönetim, Melo’nun bir başka takımla anlaşması halinde bu transferi açıklayacak ve resmi imzalar atılacak.
Anlaşma mesajını verdi
Galatasaray’la el sıkışan Ganalı orta saha oyuncusuyla senelik 1.5 milyon Euro’ya anlaşma sağlandı. Sözleşmenin 3 yıllık olması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Sneijder’in kupalı fotoğrafını twitter hesabından paylaşan Boateng’in bu hareketi, Galatasaray’la yaptığı anlaşmanın bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

Yetenekli ve iş bitirici
Bu transfer operasyonu gerçekleşirse, orta sahanın göbeğinde Boateng-Selçuk ikilisi görev yapacak. Bu ikilinin önünde Sneijder’in yeri garanti. Şimdi Burak’ın yanına üst düzey bir golcü aranıyor. Ayrıca bir de kanat oyuncusu transfer edilecek ve böylece alternatifi bol, hem yetenekli hem de bitirici bir hücum hattı oluşturulacak.

Schalke’ye veda etti

Disiplinsiz tavırları nedeniyle Schalke’de Sidney Sam ile birlikte kadro dışı bırakılan Kevin Prince Boateng, gemileri yakmış durumda. Milan’dan transfer olduğu Alman kulübünde geçen sezon istediğini bulamayan Boateng, Cim Bom’dan haber bekliyor.

Yöneticiler istemiyor
Felipe Melo’yu Galatasaraylı yöneticilerin takımda görmek istemediği belirtiliyor. İdareciler arasında, yeni sözleşme yapılmadığı için takımda huzursuzluk yaratabileceği düşüncesi hakim. Bu yüzden kulübün kapısı her türlü teklife açık.


27 Şubat 2017 ATV yayın akışı, ATV Canlı izle

27 Şubat 2017 ATV yayın akışı, Bugün ATV'de hangi dizi ve programlar var, 27 Şubat ATV Yayın Akışı, atv yayın akışı avrupagazete.com'da   ATV CANLI YAYIN İZLE 27

Balık Burcu 27 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

27 Şubat 2017 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Daha önce başladığınız konular ile ilgili bazı karışıklıklar olabilir. Ancak sorunları çözmek için gayret göstereceksiniz. Dirayetli ve

Kova Burcu 27 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

27 Şubat 2017 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Hareketli bir gün geçirecek ve atılımda bulunmak için harekete geçeceksiniz. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz ve dostlarınızın desteğini alabilirsiniz.