Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

1 Temmuz 2015 başak burcu yorumu, başak burcu özellikleri

başak burcu

1 Temmuz 2015 başak burcu yorumu, 1 Temmuz Günlük burç yorumları, başak burcu özellikleri ve başak burcu yorumu haberimizde.

1 Temmuz 2015 günlük başak burcu yorumları, başak burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden başak burçları 1 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Sevgili Başaklar saat 00:42 Ay-Mars görünümüyle Salı gününe adım atıyoruz. Bu enerji, maddi konularda çok dikkatlice piyasanın durumuna bakmanın önemini vurguluyor. İşbirliği yapacağımız  kişilerin ne kadar dürüst, nazik  ve doğru kişiler olup olmadıklarını bilmemizde yarar var. Geri planda hesabımızı iyi yapalım.Saat 12:59-2 Temmuz saat 01:07 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İçinde bulunduğumuz koşullar bizi zorluyorsa ve bir de hayal kırıklığı yaşatıyorsa dışa karşı gardımızı alabiliriz. En hoşumuza gitmeyen şey de, belirsizliktir. Beklemek, ne olup bittiğini bilmemek bu saatler arasında bizi rahatsız edebilir. Ancak bunun hayrımıza olabileceği ihtimalini de göz ardı etmeyelim. Hani bazen, iyi ki şöyle olmamış, iyi ki adım atmamışım deriz ya. Boşluk etkisini de böyle bir açıdan ele alalım. Biri işimize karıştığında, canımızı sıktığında şöyle bir dik durup, -Ne söylemeye çalışıyorsun diyerek kendisine gelmesi gerektiğini hatırlatırız. İstemediğimiz bir şeyi  yapmaktan hiç hoşlanmayız. Ancak boşluk etkisi altında olduğumuz için tabii ki dikkatli olmalıyız. Yeni kararlar almak yanlış olacaktır. Yarım kalan işlerimize öncelik tanıyalım. Kendimizi güçlü bir şekilde ifade edebileceğimiz alanlar hakkında bilgi edinelim. Ani kararlar vermekten kaçınalım.


14 Ekim 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

14 Ekim 2015 burç yorumları, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.