Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

1 Temmuz 2015 yay burcu yorumu, yay burcu özellikleri

yay burcu

1 Temmuz 2015 yay burcu yorumu, 1 Temmuz Günlük burç yorumları, yay burcu özellikleri ve yay burcu yorumu haberimizde.

1 Temmuz 2015 günlük yay burcu yorumları, yay burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden yay burçları 1 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Sevgili Yaylar saat 00:42 Ay-Mars olumlu görünümüyle güne uyanacağız. Bu enerji hem duygularınızı güçlendirerek size ışık katıyor hem de gün içindeki tüm işlerinizi hızlı biçimde bitirmenizde yardımcı oluyor. Hedefine kilitlenen kişinin kolaylıkla başarılı olacağını söyleyebiliriz. Yurtdışı, yolculuklar, ilişkiler ve kendinizi ifade etmeniz gayet  kolay gözüküyor.Saat 12:59-2 Temmuz saat 01:07 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süreçte uzun yolculuk kararlarının verilmesi yerine, üzerinde düşünülmesi gerekiyor. Başlangıç anlamındaki iş ve uygulamalardan kaçınalım. İletişim, ulaşım,  haberleşme, yakın çevrenizle alakalı  konular öne çıkıyor.  Evinizle alakalı bütçenizi aşmayan planlamalarda bulunabilirsiniz.  Ayrıca ailenizle aranızdaki iletişimi güçlü tutmaya çalışmanız lazımdır. Özellikle gençlerin bu konularda sorunları olması doğaldır. Büyüklerinizle ılımlı bir şekilde konuşmanız, size ihtiyaç duydukları konularda yanlarında olmanız birbirinizi daha iyi anlamanızda destekleyici olabilir. Henüz yeni tanıştığımız kişilere de dikkat edeceğiz. Kimdir, neyin nesidir diye incelememizde yarar var. Yeni tanıştığımız kişilere de dikkat edeceğiz. Kimdir, neyin nesidir diye şöyle bir anlamakta yarar var.


14 Ekim 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

14 Ekim 2015 burç yorumları, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.