Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

1 Temmuz 2015 oğlak burcu yorumu, oğlak burcu özellikleri

oğlak burcu

1 Temmuz 2015 oğlak burcu yorumu, 1 Temmuz Günlük burç yorumları, oğlak burcu özellikleri ve oğlak burcu yorumu haberimizde

1 Temmuz 2015 günlük oğlak burcu yorumları, oğlak burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden oğlak burçları 1 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.
Sevgili Oğlaklar  Salı gününe, saat 00:42 Ay-Mars görünümüyle adım atacağız. Mali konulardaki hesaplamalar, iş hayatınızla ilgili meseleler üzerinde bugün duracaksınız.  Ancak gergin tepkilerde bulunmaya da açıksınız. Benim tavsiyem, meseleleri olgunlukla çözebilmenizdir. Bazı kişiler bencil veya pek dostça davranmıyor olabilirler. Fakat tepkiyle karşılık vermek de, pek doğru olmaz.Saat 12:59-2 Temmuz saat 01:07 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında, ne olup bittiğini tam olarak anlamadığımız konular üzerinde araştırmada bulunabiliriz. Parasal getirisi olan işler üzerinde düşünebiliriz. Cinsel anlamda arzularımız bir hayli yoğunlaşır. İlişkimizle alakalı meseleleri gözden geçirebiliriz. Ancak  bir konu üzerinde karar vermişsek geri dönmek, kararımızı değiştirmek boşluk süresince yanlış olur. Parasal konularda dikkatli olmalı,  yeni bir girişimde bulunmamalısınız. Ailenizin güvenliğini ilgilendiren konularda bir hayli hassas düşünebilirsiniz. Bu zaman dilimi içinde, neden ve sonuç ilişkisine göre durumları ele almalıyız.


14 Ekim 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

14 Ekim 2015 burç yorumları, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.