Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

1 Temmuz 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

Kova burcu

1 Temmuz 2015 kova burcu yorumu, 1 Temmuz Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.

1 Temmuz 2015 günlük kova burcu yorumları, kova burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden kova burçları 1 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.
Sevgili Kovalar saat 00:42 itibariyle gerçekleşecek Ay-Mars görünüm etkisi altında güne merhaba diyeceğiz. Gönlümüz bizi el üstünde tutacak ve değerimizi bilecek kişilerle işbirliğinden yana. İster karşı cinsle olan ilişkimizde ister çevremizdeki insanlarda, muhalif görüşlerden pek hoşlanmayacağız. Ben böyle düşünüyorum, bunu doğru buluyorum diyerek kendimizi ifade edeceğiz.Saat 12:59-2 Temmuz saat 01:07 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İlişkimizi ilgilendiren konularda gücümüzü hissettirmek isteriz. Ancak bunun ayarını bilmeliyiz. Eğer bir meseleyi kabul ettirmek istiyoruz, boşluk etkisi altında bu kolay olmayabilir. İnatçı davranılmamalıdır. Aşk adına söylenen sözler ılımlı ve karşı tarafı da gözetir tarzda olmalıdır. Bencillikten kaçınılmalıdır. Hayati kararlar verilmemelidir. Boşluk süresince davranışlarınıza  özen göstermeniz yararlı olacaktır.  Kendinizi gösterme hevesiniz ön planda  olacağı için, farkında olmadan birilerini kırabilirsiniz. Engellenmek, eleştirilmek pek hoşunuza gitmez. Bir olayı sadece kendi bakış açınızla ele aldığınız için, haklı olduğunuzu düşünürsünüz.  Oysaki olaylara mantıklı bir şekilde yaklaşmalı, bencil olmamalı,  ılımlı davranmaya çalışmalısınız. Aileniz, eviniz ve  güvenlik konuları üzerinde bir hayli durabilirsiniz.


14 Ekim 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

14 Ekim 2015 burç yorumları, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.