Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

1 Temmuz 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

balık burcu

1 Temmuz 2015 balık burcu yorumu, 1 Temmuz Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

1 Temmuz 2015 günlük balık burcu yorumları, balık burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden balık burçları 1 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Sevgili Balıklar, saat 00:42 Ay-Mars görünümüyle Salı gününe başlıyoruz. Başarılı olduğumuz alan ve konular üzerinde dış dünyadan olumlu tepkiler bekleyeceğiz. Zorunlu olduğumuz işlerimizin, görevlerimizin farkındayız. Ancak asıl ihtiyacımız, birilerinin de bizi fark etmesi olacak. Çünkü şu sıralarda biraz nakit sıkıntısı veya ödeme güçlüğü yaşıyorsak, yaratıcı düşünerek çıkış yollara bulmak zorundayız.Saat 09:25-11 Nisan saat 01:07 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Rutin iş programımızı veya günlük aktivitede her zaman yerine getirdiğimiz işlerimize ağırlık verebiliriz. Ancak pek kimseden övgü gelmeyebilir. Çevrenizdeki  insanlara ılımlı şekilde yaklaşılmalıdır. Yarım kalan işlerimize öncelik tanıyalım.Sanatsal faaliyetler, dostça ilişkiler olumlu yürür. Kişisel güzelliğiniz ve bakımınızla ilgilenebilirsiniz. Gıdanıza, diyetinize önem veriniz. Söz verdiğiniz bazı işleri yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Ulaşım, haberleşme veya başka sebeplerle çıkabilecek terslikleri göz önüne almalı, güvenliğinize özel önem vermeli, yabancı ortamlarda bulunmanız gerektiğinde iki misli dikkatli olmalısınız. Eğer ilk kez bir görüşme yapılacaksa, başvuruda bulunulacaksa mümkünse erteleyelim. Eğer olmuyorsa, dikkatlice konuşalım.


Balık Burcu 26 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

26 Şubat 2017 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Güne keyifli başlayacak ve önceden yapmış olduğunuz planlarınızı uygulamak için erkenden harekete geçerseniz başarılı olacaksınız. Eskiden ihmal

Kova Burcu 26 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

26 Şubat 2017 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Uzun zamandır görmediğiniz ve neredeyse unuttuğunuz eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Geçmiş günleri konuşurken unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu 26 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

26 Şubat 2017 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Yoğun duygular ile güne başlayacak ve sorumluluklarınız ile ilgileneceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili gelişmeler beklediğinizden daha yavaş