Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

2 Temmuz 2015 koç burcu yorumu, koç burcu özellikleri

koç burcu

2 Temmuz 2015 koç burcu yorumu, 2 Temmuz Günlük burç yorumları, koç burcu özellikleri ve koç burcu yorumu haberimizde.

2 Temmuz 2015 günlük koç burcu yorumları, koç burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden koç burçları 2 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Sevgili Koç'lar saat 00:23 Ay-Başak burcu seyri ile başlayacak. Bu enerji, hangi konuda olursa olsun titizlikle durumu gözden geçirmeniz, yarar-zarar hesabını iyi yapabilmeniz, sağlığınızla alakalı gelişmeleri takip edebilmeniz, işlerinizi düzene koyabilmeniz yönünde faydalıdır.  Saat 15:30 Ay-Neptün karşıtlığında işimiz, duygusal yaşamımızla ilgili konularda kafamız karışabilir. Sizi hiç kimse bizi takdir etmese de, görevimizi hizmet anlayışı ve ılımlı bir şekilde  canı gönülden yapmamız lazım.Saat 22:19 Ay-Güneş görünümünde, ailemiz veya işimizle alakalı meseleleri gözden geçireceğiz. Kararlarımızı vermeden önce güvencemizi ön plana alacağız. İnandıklarımızı savunacağız, koruma altına alacağız. Birilerinin bizi eleştirmesine, şunu şöyle yap demesine izin vermeden, biz bildiğimiz şekilde yapmayı tercih edeceğiz.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki mücadeleci görünüm, çevrenizle olan bağlantınızda, gördüğünüz aksaklıkları  gayet açık ve net bir şekilde ifade etmekten çekinmezsiniz.  Zaten bunu yapmadığınızda kendinizi pek rahat hissetmezsiniz. Ancak bazı kişiler, bu  dürüstlüğünüzü yanlış anlayabilirler. Sizi  bunu kafanıza  pek takmasanız da, ben yine de dikkatli olmanız gerektiğini düşünüyorum. İlişkinizi, durumları, iletişimsel manada yaşanabilecek yanlış anlamaları ılımlı bir şekilde düzenlemekte yarar var.


Balık Burcu 7 Aralık 2016 burç yorumu, burç özellikleri

7 Aralık 2016 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Duyduğunuz haberlerden etkilenebilir ve karmaşık düşünceler içine girebilirsiniz.

Kova Burcu 7 Aralık 2016 burç yorumu, burç özellikleri

7 Aralık 2016 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Duygusal ve heyecanlı olacağınız bir gün. Seyahatler ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Daha kararlı ve dikkatli

Oğlak Burcu 7 Aralık 2016 burç yorumu, burç özellikleri

7 Aralık 2016 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Moraliniz ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Özellikle önemsediğiniz kişilerden alacağınız iltifat ve destek moralinizi yükseltmiş olabilir. Ancak