Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

2 Temmuz 2015 boğa burcu yorumu, boğa burcu özellikleri

boğa burcu

2 Temmuz 2015 boğa burcu yorumu, 2 Temmuz Günlük burç yorumları, boğa burcu özellikleri ve boğa burcu yorumu haberimizde.

2 Temmuz 2015 günlük boğa burcu yorumları, boğa burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden boğa burçları 2 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.
Sevgili Boğalar saat 00:23 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, Aşkı bilirsiniz. Öyle ince elemeye sık dokumaya pek gelmez. Ancak Başak burcu günlerinde kişi, yaşadığı ilişkiyi detaylı bir şekilde ele alır. Karşısındaki kişiyi tanısa bile, sanki ilk kez tanıyormuşçasına inceler. Konuşmak, fikir alışverişinde bulunmaktan zevk alır.Saat 15:30 Ay-Neptün karşıtlığı oluşacak. Aşkta ve hayatın genelinde sizin için  güven olgusu çok önemli. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da  hayattan zevk alabilmelidir. Ancak böyle olursa insan hissettiğinin tadına varabilir diye düşünürsünüzSaat 22:19 Ay-Güneş görünümünde, yakın çevremizle olan ilişkimizde hem koruyucu tarzda düşüneceğiz hem de titiz bir şekilde analizde bulunacağız. Değerli bulduğumuz ne varsa onu muhafaza etmekten yana olabiliriz. Sağlığımız, çocuklarımız, aşk veya işimizle ilgili konular üzerinde dikkatlice duracağız.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki mücadeleci görünüm nedeniyle, hem aşk hem kazancınızla alakalı konularda mantıklı düşünmeniz yerinde olur.  Hayatta hiç bir şeyin mükemmel olmadığını biliyoruz. Elimizden geldiğince huzur bulmak niyetindeyiz. Oysaki bu görünüm nedeniyle  doyumsuz olabiliriz.  Kimsenin bizi  tam olarak anlamadığını  düşünebiliriz. Sizi rahatsız edebilecek meseleleri daha sonra çözümlemeye çalışmakta yarar var.


14 Ekim 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

14 Ekim 2015 burç yorumları, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.