Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

2 Temmuz 2015 ikizler burcu yorumu, ikizler burcu özellikleri

ikizler burcu

2 Temmuz 2015 ikizler burcu yorumu, 2 Temmuz Günlük burç yorumları, ikizler burcu özellikleri ve ikizler burcu yorumu haberimizde.

2 Temmuz 2015 günlük ikizler burcu yorumları, ikizler burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden ikizler burçları 2 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Sevgili İkizler saat 00:23 itibariyle Başak burcunda seyrine başlayan Ay, insanın sahip olduklarını koruma dürtüsünün işaretidir. Kontrol duygusu özellikle ön plandadır. Kişi iç dünyasında her şeyi didik didik ederek ne kadar güvende olduğunu sorgulama gereği duyar. Endişeli tavırlar sergileyebilir. Hayatına ait her durumu analiz etme gereği duyar. Bir olayı anlar, kavrar ancak yine de  tatmin olmaz, sonra başka bir meseleye daha eğilir. Ta ki onu da çözene kadar rahat etmez.Saat 15:30 Ay-Neptün karşıtlığı,   kararlarınızı bilinçli şekilde gözden geçirmenizin mutlak gerekli olduğunu gösteriyor.  Ayrıntılar bir hayli dikkatinizi çeker, işlerinizi halletme istersiniz. Fakat sıkıntıya da gelemezsiniz.Saat 22:19 Ay-Güneş görünümünde, evimizin ihtiyaçlarını karşılarken ekonomik düşünmeye çalışabiliriz. Ev kiralamak-satın almak gibi konularda bütçemize göre hareket etmemizde yarar var. Tadilat-bakım-onarım düşünüyorsak, konusunda uzman kişilere başvurmamız tabii ki faydalı olur. Tatile gitmeyi veya sezonluk bir yerde dinlenmeyi istiyorsak bir araştıralım. Tatilde olanlar, parasal anlamda dikkatlice hareket etmemiz yerinde olur.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki mücadeleci görünüm,  özellikle ilişki meselelerinde sabırlı olmanın önemini gösteriyor.  Bizim düşündüklerimiz ile en yakınımızda olan kişi veya kişilerin söyledikleri arasında derin farklılıklar canımızı  sıkabilir. Aslında bizim içerlememiz gerekirken, birilerinin şikayetçi olması tuhafımıza gidebilir. Tabii ki bu türden yanlış anlaşılmalar doğal karşılanmalı, meseleler büyütülmemelidir.


Balık Burcu 7 Aralık 2016 burç yorumu, burç özellikleri

7 Aralık 2016 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Duyduğunuz haberlerden etkilenebilir ve karmaşık düşünceler içine girebilirsiniz.

Kova Burcu 7 Aralık 2016 burç yorumu, burç özellikleri

7 Aralık 2016 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Duygusal ve heyecanlı olacağınız bir gün. Seyahatler ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Daha kararlı ve dikkatli

Oğlak Burcu 7 Aralık 2016 burç yorumu, burç özellikleri

7 Aralık 2016 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Moraliniz ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Özellikle önemsediğiniz kişilerden alacağınız iltifat ve destek moralinizi yükseltmiş olabilir. Ancak