Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

2 Temmuz 2015 aslan burcu yorumu, aslan burcu özellikleri

aslan burcu

2 Temmuz 2015 aslan burcu yorumu, 2 Temmuz Günlük burç yorumları, aslan burcu özellikleri ve aslan burcu yorumu haberimizde

2 Temmuz 2015 günlük aslan burcu yorumları, aslan burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden aslan burçları 2 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Sevgili Aslanlar yeni günümüz saat 00:23 itibariyle Ay-Başak burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji, bütçemizi analiz ederek, açıklarımızı kontrol etmemizi sağlıyor. Ne kadar güvendeyiz ödemelerimiz anlamında sıkışıklığımız ne durumda? İşte bu soruları kendi içimizde düşünmeye çalışıyoruz.Saat 15:30 Ay-Neptün karşıtlığında, bütçe dışı harcamalar veya evdeki hesabın çarşıya uymaması gibi durumlar görülebilir. Aldığınız ile verdiğinize dikkat ediniz.Saat 22:19 Ay-Güneş görünümünde, sizin için önem taşıyan her ne varsa onu korumanız altına alırsınız. Aileniz, sevgiliniz, evladınız, işiniz, gücünüz ve geçmişiniz tümüyle önemlidir. Sakince dinlenmeyi, kendinizle temasta kalmayı tercih edebilirsiniz. Bu arada maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Kafanıza uyan, sizinle aynı yönde düşünen kişilerle konuşmaktan zevk alırsınız.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki mücadeleci görünüm, keseri kendine yontan insanların sizi rahatsız etmesine neden oluyor. Bazen çevrenizdeki kişileri  tanımakta güçlük çekiyorsunuz. Hatta neden bu  denli tuhaf davrandıklarını düşünüyorsunuz.  İlişkilerin menfaate dayalı olması, bir takım insanların kendini farklı göstermeye çalışması özellikle sizi rahatsız eder.  Böyle hallerde soğukkanlı olmak kolay değildir.


14 Ekim 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

14 Ekim 2015 burç yorumları, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.