Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

2 Temmuz 2015 akrep burcu yorumu, akrep burcu özellikleri

akrep burcu

2 Temmuz 2015 akrep burcu yorumu, 2 Temmuz Günlük burç yorumları, akrep burcu özellikleri ve akrep burcu yorumu haberimizde.

2 Temmuz 2015 günlük akrep burcu yorumları, akrep burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden akrep burçları 2 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Sevgili Akrepler saat 00:23 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji sizi dışa açılmaya, yeteneklerinizi göstermeye sevkedicidir. Öğrenmek, kazanmak arzusu yoğundur. Ancak zorlanmalara gelemezsiniz. Eğer varsa bir sorun, şöyle bir kafamı toplayayım ondan sonra düşünürüm diyebilirsiniz.Saat 15:30 Ay-Neptün ile karşı karşıya geliyor. Aşk hayatınız çocuklarınızla alakalı konuların bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesi anlamında yararlıdır.  Ancak paramızın hesabını da iyi yapalım. Açılmayalım.Saat 22:19 Ay-Güneş görünümünde, sevdiğimiz, güvendiğimiz, yanlarında rahat olduğumuz insanlarla temasta kalırız. Bir yabancıya, bilmediğimiz bir ortama kolayca uyum sağlamayız. Kimseyi kırmayız. Anlamaya çalışırız, dinleriz. Fakat ne olursa olsun ılımlı, nazik ve sevgi dolu davranılmasını bekleriz.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki görünüm, iletişim anlamında birileriyle şöyle ağız tadıyla konuşmakta, bağlantı kurmakta zorlanmanıza neden olabilir. Baskılar genel olarak dışarıdan gelir ve siz de bunları devre dışı bırakmaya çalışırsınız. Partneriniz de umursamaz tavırlar içinde olabilir.  Siz sorunlardan  bahsederken, o kendince değerlendirebilir. Size göre bazı detaylar önemliyken o bunların gereksiz olduğunu düşünür. Burada yapılması gereken hem ilişkinizi hem de önünüzdeki yolu bilerek, geçmişi şöyle bir hatırlayarak sakince gözden geçirmede bulunmaktır. Tartışarak, küserek hiçbir şeyin çözümlenmesi mümkün değildir.


14 Ekim 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

14 Ekim 2015 burç yorumları, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.