Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

2 Temmuz 2015 yay burcu yorumu, yay burcu özellikleri

yay burcu

2 Temmuz 2015 yay burcu yorumu, 2 Temmuz Günlük burç yorumları, yay burcu özellikleri ve yay burcu yorumu haberimizde.

2 Temmuz 2015 günlük yay burcu yorumları, yay burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden yay burçları 2 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.
Sevgili Yaylar saat 00:23 itibariyle Ay-Başak burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji sayesinde, aklımız her bir detayın farkındadır. Yüksek gözlem gücüyle etrafımızda olana biteni gözden geçirir ve neler yapmamız gerektiğini tespit etmeye çalışırız. Ustalık isteyen, gelişmemizin gerekli olduğu konular üzerinde düşünür, strateji belirlemeye çalışırız.Saat 15:30 Ay-Neptün karşıtlığında, ters giden durumlarla uğraşmak istemezsiniz. Detaylar, sorumluluklar sizi yorduğu için, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşma ihtiyacı duyarsınız.Saat 22:19 Ay-Güneş görünümünde, güven olgusunun hayatımızdaki yeri ve önemi konusunda düşünmemizi sağlar. Bu para mıdır, aşk mıdır, iş midir? Kişiden kişiye değişebilir. Ancak hem iş hem de insanlarla olan her türlü temasımızda biraz eleştirel davranabiliriz. Normalde önemsemediğimiz ufak detaylar bile gözümüze çarpabilir. Kolay kolay inanmayız.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki zorlayıcı görünüm, bir yandan ilişkinizdeki geçmiş meseleleri körükleyici, diğer yandan sorunları çözmek yerine ayırıcı bir etki yaratır. İletişim anlamında şöyle aklı başında bir söz edilmez. Oysaki bilinçli ve mantıklı olunsa bu enerjinin yaratabileceği gerginlikler kolaylıkla giderilebilir. Eğer her ikiniz de doğru düzgün bir karar vermek istiyorsanız lütfen önce sakin olunuz. Birbirinize eleştiri oklarınızı saplamayınız.


Balık Burcu 23 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

23 Şubat 2017 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Duygusal ve hassas olduğunuz bir dönem ve hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Kayıplar ve

Kova Burcu 23 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

23 Şubat 2017 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Bugün evinizle ilgilenebilir ve ev içinde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Dolaplarınızı düzenleyebilir, çekmeceleri yerleştirebilir ve eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz.

Oğlak Burcu 23 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

23 Şubat 2017 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Hem kendinizi, hem de içinde bulunduğunuz durumu gözden geçireceksiniz. İsteklerinizin arttığı bir dönem... Ancak isteklerinizi belirlemeniz pek