Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

2 Temmuz 2015 oğlak burcu yorumu, oğlak burcu özellikleri

oğlak burcu

2 Temmuz 2015 oğlak burcu yorumu, 2 Temmuz Günlük burç yorumları, oğlak burcu özellikleri ve oğlak burcu yorumu haberimizde.

2 Temmuz 2015 günlük oğlak burcu yorumları, oğlak burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden oğlak burçları 2 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Sevgili Oğlaklar saat 00:23 itibariyle Ay-Başak burcu seyriyle başlıyor.  Bildiklerimizi somut bir temele oturtmamızı, hayatımıza şöyle bir odaklanmamızı sağlayan bu enerji sayesinde bazen en ufak bir detay bile önemli hale gelir. Sözlerimizde, ciddiyizdir. Laf olsun diye konuşmayız.Saat 15:30 da, Ay-Neptün ile karşıtlık oluşturacak.  Çalışmak isteği ne kadar yoğunsa, dinlenmek arzusu da bir o kadar yüksektir. Sözleriniz gayet mantıklıdır ve şefkat duygunuz ön plandadır. Ancak tavırlarınız, size nasıl yaklaşıldığına bağlı olarak değişebilir.Saat 22:19 Ay-Güneş görünümünde, sadece bizi anlayabilecek bir eşe, sevgiliye ihtiyacımız olduğunu düşünürüz. Duygularımızı, inandığımız değerleri saygıyla karşılamasını bekleriz. Farklı düşünebilir, yeter ki bam telime basmasın diye içimizden geçiririz. Bu görünüm, bir problem yaşatmaz. Ancak bizim için kutsal olan değerler gözümüzde büyür. Bunun hafife alınmasını istemeyiz.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki zorlu  görünüm,  meseleleri  çözümlerken biraz dağılabilirsiniz. Tam olarak anlayamadığınız noktalar canınızı sıkabilir. Şöyle bir yaşamınızı düşündüğünüzde genel olarak çalışmak, bir şeyleri toparlamakla geçtiğini görürsünüz. Oysaki sizin isteğiniz hem duygusal açıdan tatmin olmak hem de hayatın güzelliklerini yaşamaktır. İşte bütün bu duygu halleri insanı yorabilir.  Benim tavsiyem sürekli kusur bulmak yerine kendinize zaman ayırmayı bilmenizdir. Tamam belki aksayan noktalar var. Ancak dünyayı siz kurtarmayacaksınız.


14 Ekim 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

14 Ekim 2015 burç yorumları, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.