Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

2 Temmuz 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

balık burcu

2 Temmuz 2015 balık burcu yorumu, 2 Temmuz Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

2 Temmuz 2015 günlük balık burcu yorumları, balık burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden balık burçları 2 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.
Sevgili Balıklar saat 00:23 itibariyle Başak burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, kendinizi mükemmelleştirme arzunuzun göstergesidir. Eğer ilişkinizde sorunlar varsa veya genel olarak aşkta aradığınızı bulamıyorsanız bunun için alınması gereken önlemleri gözden geçirebilirsiniz.Saat 15:30 da, Ay-Neptün karşıtlığı meydana geliyor. İlişkinizi gözlem altına almanızı  ve eğer bir problem varsa bunları mutlaka çözüme kavuşturma arzumuzun işaretçisi oluyor. Bir yandan eleştiririz, diğer taraftan vazgeçemediğimizi düşünürüz. Genel olarak hayata tutunmaya, gayretle bir şeylerin üstesinden gelmeye  ve de huzura kavuşmayı da dileriz.Saat 22:19 Ay-Güneş görünümünde sevdiklerimize olan düşkünlüğümüz yükseliyor. Bir sorunumuz olsa dahi, eğer karşımızdaki kişi bizim için kıymetliyse ona laf söyletmeyiz.  Sevilme isteğimiz bir hayli yüksek. Partnerimizin bu hassasiyetlerimize dikkat etmesi gerekecek.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki görünüm ev içinde hareketlilik, birilerini ikna etmek anlamında  yorucudur. Sorunlar kolayca  çözülmediği gibi gereksiz yere karışabilir. Kimi Balıklar bu görünüm altında yeni bir yere taşınma kararı verebilir bazılarınız partner nedenli problemleri çözmek için uğraşabilir.


14 Ekim 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

14 Ekim 2015 burç yorumları, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.