Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

2 Temmuz 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

burçlar

2 Temmuz 2015 burç yorumları, 2 Temmuz Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

2 Temmuz 2015 günlük burç  yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden burçlar 2 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Koç
Sevgili Koç'lar saat 00:23 Ay-Başak burcu seyri ile başlayacak. Bu enerji, hangi konuda olursa olsun titizlikle durumu gözden geçirmeniz, yarar-zarar hesabını iyi yapabilmeniz, sağlığınızla alakalı gelişmeleri takip edebilmeniz, işlerinizi düzene koyabilmeniz yönünde faydalıdır.  Saat 15:30 Ay-Neptün karşıtlığında işimiz, duygusal yaşamımızla ilgili konularda kafamız karışabilir. Sizi hiç kimse bizi takdir etmese de, görevimizi hizmet anlayışı ve ılımlı bir şekilde  canı gönülden yapmamız lazım.Saat 22:19 Ay-Güneş görünümünde, ailemiz veya işimizle alakalı meseleleri gözden geçireceğiz. Kararlarımızı vermeden önce güvencemizi ön plana alacağız. İnandıklarımızı savunacağız, koruma altına alacağız. Birilerinin bizi eleştirmesine, şunu şöyle yap demesine izin vermeden, biz bildiğimiz şekilde yapmayı tercih edeceğiz.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki mücadeleci görünüm, çevrenizle olan bağlantınızda, gördüğünüz aksaklıkları  gayet açık ve net bir şekilde ifade etmekten çekinmezsiniz.  Zaten bunu yapmadığınızda kendinizi pek rahat hissetmezsiniz. Ancak bazı kişiler, bu  dürüstlüğünüzü yanlış anlayabilirler. Sizi  bunu kafanıza  pek takmasanız da, ben yine de dikkatli olmanız gerektiğini düşünüyorum. İlişkinizi, durumları, iletişimsel manada yaşanabilecek yanlış anlamaları ılımlı bir şekilde düzenlemekte yarar var.

Boğa
Sevgili Boğalar saat 00:23 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, Aşkı bilirsiniz. Öyle ince elemeye sık dokumaya pek gelmez. Ancak Başak burcu günlerinde kişi, yaşadığı ilişkiyi detaylı bir şekilde ele alır. Karşısındaki kişiyi tanısa bile, sanki ilk kez tanıyormuşçasına inceler. Konuşmak, fikir alışverişinde bulunmaktan zevk alır.Saat 15:30 Ay-Neptün karşıtlığı oluşacak. Aşkta ve hayatın genelinde sizin için  güven olgusu çok önemli. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da  hayattan zevk alabilmelidir. Ancak böyle olursa insan hissettiğinin tadına varabilir diye düşünürsünüzSaat 22:19 Ay-Güneş görünümünde, yakın çevremizle olan ilişkimizde hem koruyucu tarzda düşüneceğiz hem de titiz bir şekilde analizde bulunacağız. Değerli bulduğumuz ne varsa onu muhafaza etmekten yana olabiliriz. Sağlığımız, çocuklarımız, aşk veya işimizle ilgili konular üzerinde dikkatlice duracağız.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki mücadeleci görünüm nedeniyle, hem aşk hem kazancınızla alakalı konularda mantıklı düşünmeniz yerinde olur.  Hayatta hiç bir şeyin mükemmel olmadığını biliyoruz. Elimizden geldiğince huzur bulmak niyetindeyiz. Oysaki bu görünüm nedeniyle  doyumsuz olabiliriz.  Kimsenin bizi  tam olarak anlamadığını  düşünebiliriz. Sizi rahatsız edebilecek meseleleri daha sonra çözümlemeye çalışmakta yarar var.

İkizler
Sevgili İkizler saat 00:23 itibariyle Başak burcunda seyrine başlayan Ay, insanın sahip olduklarını koruma dürtüsünün işaretidir. Kontrol duygusu özellikle ön plandadır. Kişi iç dünyasında her şeyi didik didik ederek ne kadar güvende olduğunu sorgulama gereği duyar. Endişeli tavırlar sergileyebilir. Hayatına ait her durumu analiz etme gereği duyar. Bir olayı anlar, kavrar ancak yine de  tatmin olmaz, sonra başka bir meseleye daha eğilir. Ta ki onu da çözene kadar rahat etmez.Saat 15:30 Ay-Neptün karşıtlığı,   kararlarınızı bilinçli şekilde gözden geçirmenizin mutlak gerekli olduğunu gösteriyor.  Ayrıntılar bir hayli dikkatinizi çeker, işlerinizi halletme istersiniz. Fakat sıkıntıya da gelemezsiniz.Saat 22:19 Ay-Güneş görünümünde, evimizin ihtiyaçlarını karşılarken ekonomik düşünmeye çalışabiliriz. Ev kiralamak-satın almak gibi konularda bütçemize göre hareket etmemizde yarar var. Tadilat-bakım-onarım düşünüyorsak, konusunda uzman kişilere başvurmamız tabii ki faydalı olur. Tatile gitmeyi veya sezonluk bir yerde dinlenmeyi istiyorsak bir araştıralım. Tatilde olanlar, parasal anlamda dikkatlice hareket etmemiz yerinde olur.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki mücadeleci görünüm,  özellikle ilişki meselelerinde sabırlı olmanın önemini gösteriyor.  Bizim düşündüklerimiz ile en yakınımızda olan kişi veya kişilerin söyledikleri arasında derin farklılıklar canımızı  sıkabilir. Aslında bizim içerlememiz gerekirken, birilerinin şikayetçi olması tuhafımıza gidebilir. Tabii ki bu türden yanlış anlaşılmalar doğal karşılanmalı, meseleler büyütülmemelidir.

Aslan
Sevgili Aslanlar yeni günümüz saat 00:23 itibariyle Ay-Başak burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji, bütçemizi analiz ederek, açıklarımızı kontrol etmemizi sağlıyor. Ne kadar güvendeyiz ödemelerimiz anlamında sıkışıklığımız ne durumda? İşte bu soruları kendi içimizde düşünmeye çalışıyoruz.Saat 15:30 Ay-Neptün karşıtlığında, bütçe dışı harcamalar veya evdeki hesabın çarşıya uymaması gibi durumlar görülebilir. Aldığınız ile verdiğinize dikkat ediniz.Saat 22:19 Ay-Güneş görünümünde, sizin için önem taşıyan her ne varsa onu korumanız altına alırsınız. Aileniz, sevgiliniz, evladınız, işiniz, gücünüz ve geçmişiniz tümüyle önemlidir. Sakince dinlenmeyi, kendinizle temasta kalmayı tercih edebilirsiniz. Bu arada maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Kafanıza uyan, sizinle aynı yönde düşünen kişilerle konuşmaktan zevk alırsınız.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki mücadeleci görünüm, keseri kendine yontan insanların sizi rahatsız etmesine neden oluyor. Bazen çevrenizdeki kişileri  tanımakta güçlük çekiyorsunuz. Hatta neden bu  denli tuhaf davrandıklarını düşünüyorsunuz.  İlişkilerin menfaate dayalı olması, bir takım insanların kendini farklı göstermeye çalışması özellikle sizi rahatsız eder.  Böyle hallerde soğukkanlı olmak kolay değildir.

Başak
Sevgili Başaklar günümüz saat 00:23 itibariyle burcunuz üzerinde ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyor.  Kişi etrafında olan biteni anlamak istiyor. Yaşadığı dünyanın sorunlarını, kendi kişisel yolunu ve varmak istediği hedefini düşünüyor. Gerçekten mükemmeli yakalamak için çabalaması gerektiğinin farkında. Zaten Ayın güçlü ışığı altında olduğunuz için bütün bunları gayet akıllıca gözden geçirmeniz mümkündür.Saat 15:30 Neptün ile karşıtlık oluşturacak Ay, huzur bulmak, güzel sözler söylemek, endişelerimizden kurtulmak arzumuzu işaret ediyor. Gönlümüz huzur bulmak ve  problemleri geride bırakmak isteyecektir. Buna fazlasıyla ihtiyacımız var.Saat 22:19 Ay-Güneş görünümünde,  güvendiğiniz insanlara, ortamlara çekilirsiniz. Durumları inceleyip belli bir yargıda bulunabilirsiniz. Genelde her şeyin düzgün olmasını istersiniz. Arkadaşlık, ilişki, iş hayatı ve ailevi konular üzerinde hem geçmişi hem de bugünü karşılaştırırsınız. Tespitlerde bulunurken duyarlılık yüksektir. Ancak gereken yerde mantığınızı da gayet iyi kullanırsınız.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki mücadeleci görünüm, özellikle çevrenizdeki kişilerin  inceleyici, kimi zaman eleştirel yaklaşımlarına sebep olabilir.  Hele hele bir şeyleri kolay kolay beğenmeyen bir kişiyle yaşıyorsanız,  size gereksiz yere müdahalede bulunması mümkündür. Böyle durumlarda mesafenizi koruyunuz. İlişkinizi tekrar gözden geçiriniz. Ancak ufak bir mesele yüzünden bir tatsızlık yaşanırsa bunu ılımlı bir şekilde konuşarak sınırlarınızı koruyunuz.

Terazi
Sevgili Teraziler saat 00:23 Ay-Başak burcu geçişi altında. Bu enerji, iş hayatının yoğun sorumlulukları nedeniyle yorulan bedeninizi dinlendirmeniz gerektiğini işaret ediyor. Başak geçişleri sağlıklı ve zinde olmanın önemini gösterir. Ay bu burçta ilerlerken kişinin de kendine bedenen ve ruhen özen göstermesi şarttır.Saat 15:30 Ay-Neptünle bir karşıtlık oluşturacak. Doğal olarak  hassas düşünmenize neden olabilir. Ne fazla iyi niyet ne de abartılı bir hassasiyet içinde durumunuzu ele almayınız.  Çünkü  bir ufak sorun olsa, bunu gözünüzde büyütebilirsiniz. Sonra da yanlış mı düşündüm acaba deyip geri adım atmaya kalkışırsınız. Böyle çelişkiler hissederseniz, çok önemli bir karar vermeye kalkışmayınız.Saat 22:19 Ay-Güneş görünümünde, toplumsal hayatın gereği olan sorumluluklar, ailevi ilişkiler, üzerinde hassasiyetle durduğumuz ilkeler bizim için gayet kıymetli. Ancak bir o kadar da yorucu. Çünkü inandığımız değerlerin, başkaları için önemi olmayabilir. Hatta hafife alabilirler. Böyle durumlarda onları içten içe eleştirebiliriz. Fakat dışa yansıtıp gönül kırmamaya çalışırız.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki zorlu görünüm devreye girdiğinde, insan sakin ve  huzurlu ortamları, konuşmasını bilen kişilerle olmayı tercih etmelidir.  Birileri size dert anlatmaya kalkışabilir. Eğer canınız sıkkınsa, sırf nezaketen diyerek katlanmak zorunda değilsiniz. Sizin de kendinize göre sorunlarınız olabilir. Dinlenmeye çalışınız.

Akrep
Sevgili Akrepler saat 00:23 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji sizi dışa açılmaya, yeteneklerinizi göstermeye sevkedicidir. Öğrenmek, kazanmak arzusu yoğundur. Ancak zorlanmalara gelemezsiniz. Eğer varsa bir sorun, şöyle bir kafamı toplayayım ondan sonra düşünürüm diyebilirsiniz.Saat 15:30 Ay-Neptün ile karşı karşıya geliyor. Aşk hayatınız çocuklarınızla alakalı konuların bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesi anlamında yararlıdır.  Ancak paramızın hesabını da iyi yapalım. Açılmayalım.Saat 22:19 Ay-Güneş görünümünde, sevdiğimiz, güvendiğimiz, yanlarında rahat olduğumuz insanlarla temasta kalırız. Bir yabancıya, bilmediğimiz bir ortama kolayca uyum sağlamayız. Kimseyi kırmayız. Anlamaya çalışırız, dinleriz. Fakat ne olursa olsun ılımlı, nazik ve sevgi dolu davranılmasını bekleriz.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki görünüm, iletişim anlamında birileriyle şöyle ağız tadıyla konuşmakta, bağlantı kurmakta zorlanmanıza neden olabilir. Baskılar genel olarak dışarıdan gelir ve siz de bunları devre dışı bırakmaya çalışırsınız. Partneriniz de umursamaz tavırlar içinde olabilir.  Siz sorunlardan  bahsederken, o kendince değerlendirebilir. Size göre bazı detaylar önemliyken o bunların gereksiz olduğunu düşünür. Burada yapılması gereken hem ilişkinizi hem de önünüzdeki yolu bilerek, geçmişi şöyle bir hatırlayarak sakince gözden geçirmede bulunmaktır. Tartışarak, küserek hiçbir şeyin çözümlenmesi mümkün değildir.

Yay
Sevgili Yaylar saat 00:23 itibariyle Ay-Başak burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji sayesinde, aklımız her bir detayın farkındadır. Yüksek gözlem gücüyle etrafımızda olana biteni gözden geçirir ve neler yapmamız gerektiğini tespit etmeye çalışırız. Ustalık isteyen, gelişmemizin gerekli olduğu konular üzerinde düşünür, strateji belirlemeye çalışırız.Saat 15:30 Ay-Neptün karşıtlığında, ters giden durumlarla uğraşmak istemezsiniz. Detaylar, sorumluluklar sizi yorduğu için, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşma ihtiyacı duyarsınız.Saat 22:19 Ay-Güneş görünümünde, güven olgusunun hayatımızdaki yeri ve önemi konusunda düşünmemizi sağlar. Bu para mıdır, aşk mıdır, iş midir? Kişiden kişiye değişebilir. Ancak hem iş hem de insanlarla olan her türlü temasımızda biraz eleştirel davranabiliriz. Normalde önemsemediğimiz ufak detaylar bile gözümüze çarpabilir. Kolay kolay inanmayız.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki zorlayıcı görünüm, bir yandan ilişkinizdeki geçmiş meseleleri körükleyici, diğer yandan sorunları çözmek yerine ayırıcı bir etki yaratır. İletişim anlamında şöyle aklı başında bir söz edilmez. Oysaki bilinçli ve mantıklı olunsa bu enerjinin yaratabileceği gerginlikler kolaylıkla giderilebilir. Eğer her ikiniz de doğru düzgün bir karar vermek istiyorsanız lütfen önce sakin olunuz. Birbirinize eleştiri oklarınızı saplamayınız.

Oğlak
Sevgili Oğlaklar saat 00:23 itibariyle Ay-Başak burcu seyriyle başlıyor.  Bildiklerimizi somut bir temele oturtmamızı, hayatımıza şöyle bir odaklanmamızı sağlayan bu enerji sayesinde bazen en ufak bir detay bile önemli hale gelir. Sözlerimizde, ciddiyizdir. Laf olsun diye konuşmayız.Saat 15:30 da, Ay-Neptün ile karşıtlık oluşturacak.  Çalışmak isteği ne kadar yoğunsa, dinlenmek arzusu da bir o kadar yüksektir. Sözleriniz gayet mantıklıdır ve şefkat duygunuz ön plandadır. Ancak tavırlarınız, size nasıl yaklaşıldığına bağlı olarak değişebilir.Saat 22:19 Ay-Güneş görünümünde, sadece bizi anlayabilecek bir eşe, sevgiliye ihtiyacımız olduğunu düşünürüz. Duygularımızı, inandığımız değerleri saygıyla karşılamasını bekleriz. Farklı düşünebilir, yeter ki bam telime basmasın diye içimizden geçiririz. Bu görünüm, bir problem yaşatmaz. Ancak bizim için kutsal olan değerler gözümüzde büyür. Bunun hafife alınmasını istemeyiz.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki zorlu  görünüm,  meseleleri  çözümlerken biraz dağılabilirsiniz. Tam olarak anlayamadığınız noktalar canınızı sıkabilir. Şöyle bir yaşamınızı düşündüğünüzde genel olarak çalışmak, bir şeyleri toparlamakla geçtiğini görürsünüz. Oysaki sizin isteğiniz hem duygusal açıdan tatmin olmak hem de hayatın güzelliklerini yaşamaktır. İşte bütün bu duygu halleri insanı yorabilir.  Benim tavsiyem sürekli kusur bulmak yerine kendinize zaman ayırmayı bilmenizdir. Tamam belki aksayan noktalar var. Ancak dünyayı siz kurtarmayacaksınız.

Kova
Sevgili Kovalar saat 00:23 itibariyle Ay-Başak burcunda seyrine başlıyor. Bu enerji, hayatın içinde yol alırken her bir detayı gözden geçirmeniz için size destek veriyor. Hangi konuda olursa olsun gerçekten içinizin rahat etmesi için, bastığınız yerin farkında olmanız şart. Zaten siz de bu nedenle gün boyu titiz düşünebilir, dikkatli ve özenli çalışabilirsiniz.Saat 15:30 Ay-Neptün karşıtlığında, bilinçli davranan, aklı başında düşünmeye çalışan kişiler huzur bulurlar. Yoksa uğraş dur. Kimseyi değiştiremeyiz.Saat 22:19 Ay-Güneş görünümünde dışa karşı mesafeli davranabiliriz. Ancak bu tümüyle kendi başımıza kalmak isteği değildir. Sadece inandığımız, üzerinde hassasiyetle durduğumuz değerlerimizi muhafaza altına alırız. Gerektiğinde tabii ki insanlara yardımcı oluruz. Fakat ruhumuzu dinlendirmek, huzur bulmak, endişelerden uzak durmak arzumuz daha ön plandadır.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki zorlu görünüm, bazı kişilere uyum göstermek zorunluluğunun sizi yormasına sebep olabilir. Duygularınızı anlamamakta ve saygı gösterip dinlememekte ısrar eden partnerinize  gerekli tepkiyi göstermekten çekinmezsiniz. Ancak bu haklı davranışınız,  sorunları büyütebilir. Aşk hayatınızla ilgili konulardaki durgunluk, iletişimin kimi zaman aksaması canınızı sıkar. Sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var.

Balık
Sevgili Balıklar saat 00:23 itibariyle Başak burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, kendinizi mükemmelleştirme arzunuzun göstergesidir. Eğer ilişkinizde sorunlar varsa veya genel olarak aşkta aradığınızı bulamıyorsanız bunun için alınması gereken önlemleri gözden geçirebilirsiniz.Saat 15:30 da, Ay-Neptün karşıtlığı meydana geliyor. İlişkinizi gözlem altına almanızı  ve eğer bir problem varsa bunları mutlaka çözüme kavuşturma arzumuzun işaretçisi oluyor. Bir yandan eleştiririz, diğer taraftan vazgeçemediğimizi düşünürüz. Genel olarak hayata tutunmaya, gayretle bir şeylerin üstesinden gelmeye  ve de huzura kavuşmayı da dileriz.Saat 22:19 Ay-Güneş görünümünde sevdiklerimize olan düşkünlüğümüz yükseliyor. Bir sorunumuz olsa dahi, eğer karşımızdaki kişi bizim için kıymetliyse ona laf söyletmeyiz.  Sevilme isteğimiz bir hayli yüksek. Partnerimizin bu hassasiyetlerimize dikkat etmesi gerekecek.Saat 22:50 Ay-Venüs arasındaki görünüm ev içinde hareketlilik, birilerini ikna etmek anlamında  yorucudur. Sorunlar kolayca  çözülmediği gibi gereksiz yere karışabilir. Kimi Balıklar bu görünüm altında yeni bir yere taşınma kararı verebilir bazılarınız partner nedenli problemleri çözmek için uğraşabilir.


Balık Burcu 24 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

24 Şubat 2017 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Duygusal ve hassas olduğunuz bir dönem ve hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Kayıplar ve

Kova Burcu 24 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

24 Şubat 2017 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Bugün evinizle ilgilenebilir ve ev içinde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Dolaplarınızı düzenleyebilir, çekmeceleri yerleştirebilir ve eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz.

Oğlak Burcu 24 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

24 Şubat 2017 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Hem kendinizi, hem de içinde bulunduğunuz durumu gözden geçireceksiniz. İsteklerinizin arttığı bir dönem... Ancak isteklerinizi belirlemeniz pek