Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

3 Temmuz 2015 boğa burcu yorumu, boğa burcu özellikleri

boğa burcu

3 Temmuz 2015 boğa burcu yorumu, 3 Temmuz Günlük burç yorumları, boğa burcu özellikleri ve boğa burcu yorumu haberimizde.

3 Temmuz 2015 günlük boğa burcu yorumları, boğa burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden boğa burçları 3 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Sevgili Boğalar saat 01:20 Ay-Pluto görünümüyle cuma günümüz başlayacak. Kendinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtmanızda bu enerji size kuvvet sunuyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda olgun düşünmenizi, her ayrıntının bütünün bir parçası olduğunun bilinci içinde hareket etmenizi, acele kararlar vermemenizi söylüyor.Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümü, çevrenizle olan her türlü temasımızda güven ve huzur olgularını baş tacımız yapıyor. Ayrıca maddi-manevi değerlerimize bilhassa korumak isteyeceğiz.Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm olumlu görünümü, maddi konular üzerinde bir hayli düşünceli olduğumuzu ve bu alandaki sıkıntıları gidermek adına mücadele verdiğimizin göstergesidir. Kafamızın içinde kazanmak, sorunlarımızı gidermek amaçlı hesaplamalarda bulunuruz. Gelişmek adına, başkalarıyla olan iletişimi güçlü tutmamız gerekiyor. Bu bizim için kazandırıcı olabilir


14 Ekim 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

14 Ekim 2015 burç yorumları, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.