Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

3 Temmuz 2015 ikizler burcu yorumu, ikizler burcu özellikleri

ikizler burcu

3 Temmuz 2015 ikizler burcu yorumu, 3 Temmuz Günlük burç yorumları, ikizler burcu özellikleri ve ikizler burcu yorumu haberimizde.

3 Temmuz 2015 günlük ikizler burcu yorumları, ikizler burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden ikizler burçları 3 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.
Sevgili İkizler saat 01:20 Ay-Pluto arasındaki olumlu görünümle cuma gününe adım atıyoruz. Bu enerji, kendiniz için gerçekçi hedefler belirlemenizi, ideallerinize sahip çıkmanızı sağlıyor. Ayrıca düşündüğünüz bir takım yeni değişimler için paranın önemli olduğunu, benzetme yerindeyse bilmediğiniz sularda yüzerken dikkatli olmanız gerektiğinden söz ediyor.Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümüyle maddi konular üzerinde yoğunlaşırız. Hiç kimsenin bizi baskı altına almasına izin vermemeye çalışırız. Çalışma hayatımız, sağlığımızla ilgili konulara önem verebiliriz. İşlerimizi zorunlu olduğumuz için değil, severek yapmaktan yana oluruz.Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iletişim anlamında sizi bir hayli güçlendiricidir. Düşünceleriniz, bakış açınız ve karşı cinsle olan her türlü paylaşımınızda etkili olan kişisiniz. Her sözünüzle dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Bugün buluşmanızda geleceğe dönük konular üzerinde konuşabilir, anlaşabilirsiniz.


Balık Burcu 26 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

26 Şubat 2017 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Güne keyifli başlayacak ve önceden yapmış olduğunuz planlarınızı uygulamak için erkenden harekete geçerseniz başarılı olacaksınız. Eskiden ihmal

Kova Burcu 26 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

26 Şubat 2017 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Uzun zamandır görmediğiniz ve neredeyse unuttuğunuz eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Geçmiş günleri konuşurken unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu 26 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

26 Şubat 2017 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Yoğun duygular ile güne başlayacak ve sorumluluklarınız ile ilgileneceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili gelişmeler beklediğinizden daha yavaş