Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

3 Temmuz 2015 ikizler burcu yorumu, ikizler burcu özellikleri

ikizler burcu

3 Temmuz 2015 ikizler burcu yorumu, 3 Temmuz Günlük burç yorumları, ikizler burcu özellikleri ve ikizler burcu yorumu haberimizde.

3 Temmuz 2015 günlük ikizler burcu yorumları, ikizler burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden ikizler burçları 3 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.
Sevgili İkizler saat 01:20 Ay-Pluto arasındaki olumlu görünümle cuma gününe adım atıyoruz. Bu enerji, kendiniz için gerçekçi hedefler belirlemenizi, ideallerinize sahip çıkmanızı sağlıyor. Ayrıca düşündüğünüz bir takım yeni değişimler için paranın önemli olduğunu, benzetme yerindeyse bilmediğiniz sularda yüzerken dikkatli olmanız gerektiğinden söz ediyor.Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümüyle maddi konular üzerinde yoğunlaşırız. Hiç kimsenin bizi baskı altına almasına izin vermemeye çalışırız. Çalışma hayatımız, sağlığımızla ilgili konulara önem verebiliriz. İşlerimizi zorunlu olduğumuz için değil, severek yapmaktan yana oluruz.Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iletişim anlamında sizi bir hayli güçlendiricidir. Düşünceleriniz, bakış açınız ve karşı cinsle olan her türlü paylaşımınızda etkili olan kişisiniz. Her sözünüzle dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Bugün buluşmanızda geleceğe dönük konular üzerinde konuşabilir, anlaşabilirsiniz.


Balık Burcu 7 Aralık 2016 burç yorumu, burç özellikleri

7 Aralık 2016 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Duyduğunuz haberlerden etkilenebilir ve karmaşık düşünceler içine girebilirsiniz.

Kova Burcu 7 Aralık 2016 burç yorumu, burç özellikleri

7 Aralık 2016 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Duygusal ve heyecanlı olacağınız bir gün. Seyahatler ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Daha kararlı ve dikkatli

Oğlak Burcu 7 Aralık 2016 burç yorumu, burç özellikleri

7 Aralık 2016 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Moraliniz ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Özellikle önemsediğiniz kişilerden alacağınız iltifat ve destek moralinizi yükseltmiş olabilir. Ancak