Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

3 Temmuz 2015 başak burcu yorumu, başak burcu özellikleri

başak burcu

3 Temmuz 2015 başak burcu yorumu, 3 Temmuz Günlük burç yorumları, başak burcu özellikleri ve başak burcu yorumu haberimizde.

3 Temmuz 2015 günlük başak burcu yorumları, başak burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden başak burçları 3 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Sevgili Başaklar saat 01:20 Ay-Pluto arasındaki olumlu görünümle cuma gününü karşılıyoruz. Gayet titiz bir şekilde duygularınızı gözden geçirerek, ilişkinizle alakalı konularda karar verebilirsiniz.Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümünde, konuşmalarımız ve davranışlarımızda, kendimize duyduğumuz güven gayet bellidir. İşlerimizi düzgün bir şekilde yoluna koyabiliriz.Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatımız ve ailevi konularda iletişimi güçlü tutmanın ve paylaşımcı düşünmenin gelişim anlamında faydalı olacağını işaret ediyor. Farklı düşünebilirler, sizi zorlayabilirler. Ancak bu enerji altında, iki yönlü düşünerek durumları ele almakta yarar görüyorum.


Balık Burcu 19 Ocak 2017 burç yorumu, burç özellikleri

19 Ocak 2017 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Hem içsel yolculuklar yapabilir, hem de gezmek istediğiniz yerlere gitmek için seyahat projeleri yapabilirsiniz. Hatta alım, satım

Kova Burcu 19 Ocak 2017 burç yorumu, burç özellikleri

19 Ocak 2017 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Müthiş duygularla uyanacak ve kendinizi son derece özgür hissedeceksiniz. Aslında çılgınlık yapmak ve özgürlüğünüzü ilan etmek gibi

Oğlak Burcu 19 Ocak 2017 burç yorumu, burç özellikleri

19 Ocak 2017 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Sürprizler heyecan verici olacak. Ancak aniden gelişen olaylar karşısında sizin huzursuz ve heyecanlı tavrınız olayların yönünü değiştirebilir.