Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

3 Temmuz 2015 oğlak burcu yorumu, oğlak burcu özellikleri

oğlak burcu

3 Temmuz 2015 oğlak burcu yorumu, 3 Temmuz Günlük burç yorumları, oğlak burcu özellikleri ve oğlak burcu yorumu haberimizde

3 Temmuz 2015 günlük oğlak burcu yorumları, oğlak burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden oğlak burçları 3 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.
Sevgili Oğlaklar saat 01:20 Ay-Pluto olumlu görünümüyle cuma gününü karşılıyoruz. Bu enerji, yurtdışı bağlantıları, akademik çalışmalar, tayin ve terfi konuları, insanlarla paylaşım ve farklı düşünceleri olan kişilerle aranızdaki bağlantılar konusunda sizlere yeniden güç aşılıyor.Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünüm etkisi altında, her türlü zorluğun üstesinden gelebilme, ve içinde bulunduğumuz durumun farkında olarak hareket etmemizde yardımcı oluyor.Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü etrafımızda gelişen olaylar hakkında bilinçli bir analiz yapmanın önemini işaret ediyor. Bazen, sırf uyumlu olmak adına görüşlerimizden vazgeçmek ne kadar yanlış ise, ilişkilerimizde karşıt görüşte olan insanlarla çatışmanın gereksiz olacağını vurguluyor. Gelişim için, dinlemeyi bilmek, iyi bir analizde bulunmak için duruları bir daha gözden geçirmek yararlı olacaktır.


14 Ekim 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

14 Ekim 2015 burç yorumları, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.