Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

3 Temmuz 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

Kova burcu

3 Temmuz 2015 kova burcu yorumu, 3 Temmuz Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.

3 Temmuz 2015 günlük kova burcu yorumları, kova burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden kova burçları 3 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.
Sevgili Kovalar cuma günümüz, saat 01:20 Ay-Pluto olumlu görünümüyle başlarken, ideallerinizi gerçekleştirme yolunda, titiz çalışmanızı, yavaş ve emin adımlarla ilerleme konusunda sizi sabırlı kılıyor. Aradığın güç, aslında senin özünde var diyerek cesaret veriyor.Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümünde, düzenlemeye çalıştığımız işlerimiz sabah saatlerinde biraz yorabilir bizi. Hangisi acil ve öncelikli ise ona yönelelim.Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, güven duygumuzun kelimelere yansıması, bilinçli hareket etmemiz, aklımızı kullanmamız ve dostluk ilişkilerimizde uzlaşıdan yana hareket etmemizi sağlıyor. Bu durum, bizim takdir edilmemizi, saygı görmemizi, sevilmemizi sağlıyor.


Balık Burcu 7 Aralık 2016 burç yorumu, burç özellikleri

7 Aralık 2016 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Duyduğunuz haberlerden etkilenebilir ve karmaşık düşünceler içine girebilirsiniz.

Kova Burcu 7 Aralık 2016 burç yorumu, burç özellikleri

7 Aralık 2016 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Duygusal ve heyecanlı olacağınız bir gün. Seyahatler ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Daha kararlı ve dikkatli

Oğlak Burcu 7 Aralık 2016 burç yorumu, burç özellikleri

7 Aralık 2016 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Moraliniz ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Özellikle önemsediğiniz kişilerden alacağınız iltifat ve destek moralinizi yükseltmiş olabilir. Ancak