Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

3 Temmuz 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

Kova burcu

3 Temmuz 2015 kova burcu yorumu, 3 Temmuz Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.

3 Temmuz 2015 günlük kova burcu yorumları, kova burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden kova burçları 3 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.
Sevgili Kovalar cuma günümüz, saat 01:20 Ay-Pluto olumlu görünümüyle başlarken, ideallerinizi gerçekleştirme yolunda, titiz çalışmanızı, yavaş ve emin adımlarla ilerleme konusunda sizi sabırlı kılıyor. Aradığın güç, aslında senin özünde var diyerek cesaret veriyor.Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümünde, düzenlemeye çalıştığımız işlerimiz sabah saatlerinde biraz yorabilir bizi. Hangisi acil ve öncelikli ise ona yönelelim.Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, güven duygumuzun kelimelere yansıması, bilinçli hareket etmemiz, aklımızı kullanmamız ve dostluk ilişkilerimizde uzlaşıdan yana hareket etmemizi sağlıyor. Bu durum, bizim takdir edilmemizi, saygı görmemizi, sevilmemizi sağlıyor.


Balık Burcu 24 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

24 Şubat 2017 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Duygusal ve hassas olduğunuz bir dönem ve hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Kayıplar ve

Kova Burcu 24 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

24 Şubat 2017 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Bugün evinizle ilgilenebilir ve ev içinde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Dolaplarınızı düzenleyebilir, çekmeceleri yerleştirebilir ve eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz.

Oğlak Burcu 24 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

24 Şubat 2017 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Hem kendinizi, hem de içinde bulunduğunuz durumu gözden geçireceksiniz. İsteklerinizin arttığı bir dönem... Ancak isteklerinizi belirlemeniz pek