Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

3 Temmuz 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

balık burcu

3 Temmuz 2015 balık burcu yorumu, 3 Temmuz Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

3  Temmuz 2015 günlük balık burcu yorumları, balık burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden balık burçları 3 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Sevgili Balıklar, saat 01:20 Ay-Pluto arasındaki olumlu görünümüyle cuma günümüz başlayacak. Bu enerji, ilişkinin ortaklaşa paylaşım ve el ele vererek hayatı sürdürmek olduğunu hatırlatıyor. İlişki meselelerinde aklınız başınızda düşünmenizi sağlıyor.Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümünde, huzur ve güven arzumuz ön planda. Biraz duygusalız biraz endişeliyiz. Fakat neyin ne olduğunu gayet iyi bildiğimiz için, yanlışa düşmemek için akıllıca davranabiliriz.Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iletişimin ev sınırlarımız içinde etkin olduğunu gösteriyor. Hem fikirlerimizi açıklamaktan yanayız hem de koruduğumuz değerlerimizi kimsenin hafife almasını istemiyoruz. Ancak toplumsal anlamda paylaşımcı, uyumlu ve nazik olmanın da önemi gayet büyük. Bunlara dikkat edersek, iş hayatında ve ailemizle olan paylaşımımızda başarılı olabiliriz.


Terazi Burcu 22 Ocak 2017 burç yorumu, burç özellikleri

22 Ocak 2017 Terazi Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Hareketli bir gün geçirecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Bu arada projelerinizi herkese anlatmayın.

Başak Burcu 22 Ocak 2017 burç yorumu, burç özellikleri

22 Ocak 2017 Başak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Sevdiklerinizin desteğini almak moralinizi yükseltiyor ve gelişmeler yavaş olsa bile istediğiniz yönde oluşuyor. Eskiden yaptığınız yatırımlar ve

Aslan Burcu 22 Ocak 2017 burç yorumu, burç özellikleri

22 Ocak 2017 Aslan Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yakınlarınızın davranışlarını baskı olarak algılayabilirsiniz. Ancak yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek için gayret göstermeniz