Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

3 Temmuz 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

balık burcu

3 Temmuz 2015 balık burcu yorumu, 3 Temmuz Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

3  Temmuz 2015 günlük balık burcu yorumları, balık burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden balık burçları 3 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Sevgili Balıklar, saat 01:20 Ay-Pluto arasındaki olumlu görünümüyle cuma günümüz başlayacak. Bu enerji, ilişkinin ortaklaşa paylaşım ve el ele vererek hayatı sürdürmek olduğunu hatırlatıyor. İlişki meselelerinde aklınız başınızda düşünmenizi sağlıyor.Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümünde, huzur ve güven arzumuz ön planda. Biraz duygusalız biraz endişeliyiz. Fakat neyin ne olduğunu gayet iyi bildiğimiz için, yanlışa düşmemek için akıllıca davranabiliriz.Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iletişimin ev sınırlarımız içinde etkin olduğunu gösteriyor. Hem fikirlerimizi açıklamaktan yanayız hem de koruduğumuz değerlerimizi kimsenin hafife almasını istemiyoruz. Ancak toplumsal anlamda paylaşımcı, uyumlu ve nazik olmanın da önemi gayet büyük. Bunlara dikkat edersek, iş hayatında ve ailemizle olan paylaşımımızda başarılı olabiliriz.


Balık Burcu 23 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

23 Şubat 2017 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Duygusal ve hassas olduğunuz bir dönem ve hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Kayıplar ve

Kova Burcu 23 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

23 Şubat 2017 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Bugün evinizle ilgilenebilir ve ev içinde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Dolaplarınızı düzenleyebilir, çekmeceleri yerleştirebilir ve eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz.

Oğlak Burcu 23 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

23 Şubat 2017 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Hem kendinizi, hem de içinde bulunduğunuz durumu gözden geçireceksiniz. İsteklerinizin arttığı bir dönem... Ancak isteklerinizi belirlemeniz pek