Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

4 Temmuz 2015 koç burcu yorumu, koç burcu özellikleri

koç burcu

4 Temmuz 2015 koç burcu yorumu, 4 Temmuz Günlük burç yorumları, koç burcu özellikleri ve koç burcu yorumu haberimizde.

4 Temmuz 2015 günlük koç burcu yorumları, koç burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden koç burçları 4 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Sevgili Koçlar Cumartesi günümüz saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Acil olan işleri halletmek, yerli yerine koymak pek kolay olmaz, kendinizi zorlamayınız. Hiç kimse mükemmel olmadığına göre, sizin de gücünüz bir yere kadar. Sinirlenmeden, etrafınızdaki insanların davranışlarına kafanızı takmadan işinize odaklanınız. Yeni bir işe kalkışmamakta yarar vardır. Rutin işlerinize ağırlık verebilir, yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, ailenizi  ve onlarla kurduğunuz ilişkiyi, evinizle birebir alakalı olan duygularınızı, geleceğinizi ilgilendiren konular üzerinde güçlü olma, güven içinde yaşama arzunuzu işaret eder. Ayrıca iş yaşamı ve toplumsal hayattaki görevlerinizin de bilincinde hareket etmeniz gerektiğini hatırlatır. Siz, aklı başında, ne yapması gerektiğinin farkında olarak hayatınızı düzenlemelisiniz. Dışarıdaki sorumluluklar ev yaşamınızı, evinizle alakalı konular dışarıyı etkilememeli, hepsinin yerini çizgisini iyi belirlemelisiniz.Saat 12:42 sonrası Terazi burcunda ilerleyecek Ay, ailevi-eviniz-ilişkinizle alakalı konularda dengeli paylaşımların ve  karşılıklı görüş alışverişte bulunmanın işaretçisidir.


Balık Burcu 24 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

24 Şubat 2017 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Duygusal ve hassas olduğunuz bir dönem ve hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Kayıplar ve

Kova Burcu 24 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

24 Şubat 2017 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Bugün evinizle ilgilenebilir ve ev içinde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Dolaplarınızı düzenleyebilir, çekmeceleri yerleştirebilir ve eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz.

Oğlak Burcu 24 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

24 Şubat 2017 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Hem kendinizi, hem de içinde bulunduğunuz durumu gözden geçireceksiniz. İsteklerinizin arttığı bir dönem... Ancak isteklerinizi belirlemeniz pek