Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

4 Temmuz 2015 başak burcu yorumu, başak burcu özellikleri

başak burcu

4 Temmuz 2015 başak burcu yorumu, 4 Temmuz Günlük burç yorumları, başak burcu özellikleri ve başak burcu yorumu haberimizde.

4 Temmuz 2015 günlük başak burcu yorumları, başak burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden başak burçları 4 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Sevgili Başaklar saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Cumartesi günümüz başlıyor. Sosyal ilişkilerimizde dikkatli olmak, hedeflerimizi yeniden gözden geçirmek, ilerisi adına acil kararlar vermemek gerekiyor. Bazı durumlar açık ve net bir şekilde gözükmeyebilir veya kafamızda soru işaretleri uyandırabilir. Girişimde bulunduğumuz işleri zamanla yerine oturabilir. Boş zamanlarımızı değerlendirmek, insanlara destek olmak veyahut ileride yapmak istediğimiz girişimler üzerinde düşünmek iyi olacaktır. İncelemek, araştırmak açısından boşluk zamanları faydalıdır.Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, arkadaşlık ilişkileriniz başta olmak üzere, hedef ve ideallerinizi gerçekleştirme anlamında fazlasıyla hassassınız. Elinizdekileri korumak ve alıştığınız şekilde hareket etmek yanlısı olabilirsiniz. Ancak bu bakış açısı bir yanıyla olumlu gibi dursa da, diğer taraftan sizi bağlayıcıdır. Tabii ki buna dikkat etmek gerekir. Aşk hayatınızla ilgili konularda gelişmeler yavaş ancak güçlü bir dönüşümü işaret etmektedir. Dünyaya annelik yaparken, ilişkide  bu tutumdan vazgeçmelisiniz. Aşkı aşk gibi yaşamaya, kendinden emin partnerlere yönelmeye, ilişkilerde bu denli taviz vermemeye özen gösteriniz. Yoksa hayatın lezzetini çıkarmanız zor olur.Saat 12:42  sonrası Terazi burcunda ilerleyen Ay, her türlü meselede güvenlik ve istikrarlı büyümenin önemsenmesi gerektiğini, paramıza sahip çıkmak gerektiğini  gösteriyor. Adil davranmayan kişilere  ve bütçenizi aşabilecek harcamalara dikkat ediniz. İlişkide karşınızdaki kişinin veya kim olursa olsun,  bencil davranmasına ve sizi zor duruma sokmasına izin vermeyiniz.


14 Ekim 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

14 Ekim 2015 burç yorumları, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.