Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

4 Temmuz 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

Kova burcu

4 Temmuz 2015 kova burcu yorumu, 4 Temmuz Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.

4 Temmuz 2015 günlük kova burcu yorumları, kova burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden kova burçları 4 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Sevgili Kovalar Cumartesi gününe, saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında adım atıyoruz. İşlerimizi  kontrol etmemiz ancak yenilik anlamındaki girişimlerden uzak durmamız gerekecek. Bu sürede benim tavsiyem hem finansal meseleleriniz hem de düzene koyulması gereken işlerinizi inceleme altına almanızdır. Bu incelemeler, hem hata yapmanızın önüne geçer hem de doğru yönde ilerlemeniz için daha sonra faydası dokunur. Yarım kalan işleri bitirmeye öncelik veriniz. İyi notlar alınız. Sağlığınızı, paranızı önemseyiniz.Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan kendi arzularınız, diğer yandan sorumluluklarınız arasında kalırsınız.  Hassasiyet özellikle ailevi ve duygusal meselelerde bir hayli yoğundur.  Geri planda ruhunuzu güçlendirici, kendinizle buluşmanızda yardımcı psikolojik telkinler, tedaviler, ritüeller gayet iyi gelebilir. Böylece psikolojik ve ruhsal yönden rahatlayabilirsiniz.Saat 12:42  sonrası Terazi burcunda ilerleyen Ay, bir üst paragraftaki meseleler üzerinde daha rahat düşünmenizi, yenilikleri uygulama anlamında mantıklı çözümler bulmanızı sağlar. Rahatlarsınız.


14 Ekim 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

14 Ekim 2015 burç yorumları, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.