Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

4 Temmuz 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

Kova burcu

4 Temmuz 2015 kova burcu yorumu, 4 Temmuz Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.

4 Temmuz 2015 günlük kova burcu yorumları, kova burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden kova burçları 4 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Sevgili Kovalar Cumartesi gününe, saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında adım atıyoruz. İşlerimizi  kontrol etmemiz ancak yenilik anlamındaki girişimlerden uzak durmamız gerekecek. Bu sürede benim tavsiyem hem finansal meseleleriniz hem de düzene koyulması gereken işlerinizi inceleme altına almanızdır. Bu incelemeler, hem hata yapmanızın önüne geçer hem de doğru yönde ilerlemeniz için daha sonra faydası dokunur. Yarım kalan işleri bitirmeye öncelik veriniz. İyi notlar alınız. Sağlığınızı, paranızı önemseyiniz.Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan kendi arzularınız, diğer yandan sorumluluklarınız arasında kalırsınız.  Hassasiyet özellikle ailevi ve duygusal meselelerde bir hayli yoğundur.  Geri planda ruhunuzu güçlendirici, kendinizle buluşmanızda yardımcı psikolojik telkinler, tedaviler, ritüeller gayet iyi gelebilir. Böylece psikolojik ve ruhsal yönden rahatlayabilirsiniz.Saat 12:42  sonrası Terazi burcunda ilerleyen Ay, bir üst paragraftaki meseleler üzerinde daha rahat düşünmenizi, yenilikleri uygulama anlamında mantıklı çözümler bulmanızı sağlar. Rahatlarsınız.


Balık Burcu 28 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

28 Şubat 2017 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Daha önce başladığınız konular ile ilgili bazı karışıklıklar olabilir. Ancak sorunları çözmek için gayret göstereceksiniz. Dirayetli ve

Kova Burcu 28 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

28 Şubat 2017 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Hareketli bir gün geçirecek ve atılımda bulunmak için harekete geçeceksiniz. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz ve dostlarınızın desteğini alabilirsiniz.

Oğlak Burcu 28 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

28 Şubat 2017 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Bugün dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız ve istekleriniz ile ilgileneceksiniz. Parasal konulara yönelik girişimlerde bulunabilirsiniz. Eskiden girişimde bulunduğunuz konular