Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

14 Temmuz 2015 koç burcu yorumu, koç burcu özellikleri

koç burcu

14 Temmuz 2015 koç burcu yorumu, 14 Temmuz Günlük burç yorumları, koç burcu özellikleri ve koç burcu yorumu haberimizde.

14 Temmuz 2015 günlük koç burcu yorumları, koç burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden koç burçları 14 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler

Sevgili Koçlar 02:49 Mars-Kuzey düğüm kavuşumuyla başlıyor. Uzun süredir ilişkisi devam eden ve hayatı birlikte sürdürmeye karar verenler için evlilik kararı anlamına gelebilir. Problemleri uzun zamandır devam eden ve artık son noktayı koymaya karar verenler için ayrılık işareti olabilir. Bekar Koçların ciddi bir şekilde evliliği düşünmelerini sağlayabilir.  Evli çiftlerin ilerisi adına yeni bir hedef belirlemelerinin işaretçisidir. İş ortaklığı kurmayı düşünenler için de aynı şekilde bir starttır. Bu görünüm, ben demek yerine biz olmayı seçmenin önemini vurgular. Eğer taraflar birbiriyle anlaşmaya gönüllü ise, bu görünüm ilişkileri düzenleyici ve el ele vermeyi sağlayıcıdır. Yeter ki, paylaşmayı, bir başkasıyla yan yana olmayı düşünelim. Bu enerji sayesinde ilerisi adına bir yol belirleyebiliriz.Saat 08:08 Ay-Uranüs görünümü, gayet hızlı bir şekilde hareket ederek hem bireysel hem de grup aktivitelerinde başarılı olmanızda yardımcınızdır. Özgür olduğunuzda, size karışılmadığında rahat edersiniz.Saat 08:26 Ay-Satürn zorlu görünümünde, gönlümüz ne kadar özgür olmak istese de, bir çok mesele üzerinde düşünüyoruz. Kimse farkında değil ama bir çok nokta kafamızı hayli kurcalıyor ve hayatın kolay olmadığını hatırlatıyor.Saat 20:38 Ay-Mars görünümü, sosyal ilişkileri canlandırıcı, arkadaşlık ve özel ilişkinizi kuvvetlendirici bir yansımadır.


14 Ekim 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

14 Ekim 2015 burç yorumları, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.