Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

14 Temmuz 2015 boğa burcu yorumu, boğa burcu özellikleri

boğa burcu

14 Temmuz 2015 boğa burcu yorumu, 14 Temmuz Günlük burç yorumları, boğa burcu özellikleri ve boğa burcu yorumu haberimizde.

14 Temmuz 2015 günlük boğa burcu yorumları, boğa burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden boğa burçları 14 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler
Sevgili Boğalar gayet önemli bir görünümle adım atıyoruz. Saat 02:49 Mars-Kuzey düğüm kavuşumu, çalışma hayatı veya günlük yaşamda bize yardımcı olan veya bizim yardımcı olduğumuz kişilerle ilişkimizin önemini vurguluyor. Eğer bu konuda şikayetlerimiz varsa, bunları ele alarak karşılıklı bir şekilde çözüme kavuşturmak gerekiyor. Ne hakkımızı yemelerine izin vermeliyiz ne de biz birilerine haksızlık etmemeliyiz. Çünkü her ikisi de, verimli bir şekilde yaşamanın, çalışmanın önüne geçen olumsuz durumlardır. Başkalarına karşı bencil davranmamalı, bizi de üzmelerine izin vermemeliyiz. Çalıştığımız ortamda düzeni el ele sağlamak adına üstümüze düşen ne varsa yapmalıyız. Kendimize de dikkat etmeliyiz. Bedenimize özen göstermeliyiz. Çünkü o da bize sunulmuş bir armağandır. Eğer bu noktalara dikkat edersek, çok daha huzurlu bir yaşam sürebiliriz. Aşırı çalışma nasıl yanlışsa, yan gelip yatmak da o denli yanlıştır. Bedenimize iyi davranmalıyız.Saat 08:08 Ay-Uranüs görünümü, bir yanıyla yenilik hevesi veriyor, diğer taraftan dış dünyada bir çok şeyin sizin istediğiniz gibi olmayışı nedeniyle gerginlik yaratıyor. Şöyle biraz rahat bırakın kendinizi. Bırakın ki, stres altında kalmayın.Saat 08:26 Ay-Satürn zorlu görünümü, iş hayatından ilişkimize kadar olan tüm meseleler üzerinde odaklanmamızı sağlıyor. Bizi her konuda ciddi ve derinlikli bir şekilde düşünmeye davet ediyor.Saat 20:38 Ay-Mars görünümü, iş hayatınızla ilgili konularda yenilikçi düşünmenizi, işbirliğinde bulunmanızı sağlayıcıdır.Saat 22:23-15 Temmuz saat 05:40 arasında  Ay-Boşluk etkisi altındayız.  Düşünmeden taşınmadan yeni bir adım atmak, görüşme talebinde bulunmak yanlış olabilir, çeşitli engeller ve gecikmeler yaşanabilir. Sorunları çözüme kavuşturmak daha zordur.


14 Ekim 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

14 Ekim 2015 burç yorumları, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.