Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

14 Temmuz 2015 aslan burcu yorumu, aslan burcu özellikleri

aslan burcu

14 Temmuz 2015 aslan burcu yorumu, 14 Temmuz Günlük burç yorumları, aslan burcu özellikleri ve aslan burcu yorumu haberimizde.

14 Temmuz 2015 günlük aslan burcu yorumları, aslan burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden aslan burçları 14 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler
Sevgili Aslanlar saat 02:49 Mars-Kuzey düğüm kavuşumuyla başlıyor. Bu görünüm, yakın çevremizi oluşturan akrabalarımız, komşularımız, mahallemiz, aşina olduğumuz kişilerle ilişkimizi ilgilendiriyor. Biz onlarla, onlar bizimle sevgi, saygı, birlik ve bütünlük içinde yaşayıp gidiyor muyuz? Neler bizi üzüyor veya onları tedirgin ediyor. Sıkıntıları görmezden gelemeyiz. Bu görünüm çevremize karşı bilinçli  olmanın, birlik ve beraberlik içinde etrafımızı el ele güzelleştirmenin önemini vurguluyor. Görmezden gelmememiz, varsa aksaklıklar bunların üstünü örtmememiz gerektiğini söylüyor. Başkalarının görüşlerine saygı göstermemiz, onların da bize karşı aynı şekilde davranması için güzelce konuşmamızın doğru olacağını işaret ediyor. Etrafımıza bakmalı, duyarlı olmalıyız. Üstümüze düşen ne varsa bireyler olarak bunu yaparsak, güzel bir çevreyi el birliğiyle kurmuş oluruz.Saat 08:08 Ay-Uranüs görünümü, ilişkilerde yenilikçi düşünmenin ve partnerinizle arkadaşlık çerçevesi içinde bağlantı kurmanın işaretçisidir. Bir tanışmanın da göstergesi olabilir.Saat 08:26 Ay-Satürn zorlu görünümü, ilişkiniz ve evinizle alakalı konularla yakından ilgilenmenin, derinlikli düşünmenin işaretçisidir.  Baskılayıcı bir enerjidir. Bazen kendi derinliklerinize çekilmek isteği verir. Karşıt görüşte olan kişilerle aranızda belli bir mesafe oluşabilir.Saat 20:38 Ay-Mars görünümü, iş ortaklığı ve ikili ilişkilerde uyumlu ve paylaşımcı hareket edebilirsiniz.Saat 22:23-15 Temmuz saat 05:40 arasında  Ay-Boşluk etkisi altındayız. İmza atmak, ani bir karar vererek taahhüt altına girmek açısından sakıncalıdır. Rahatlamak ve enerji toplamaya çalışmak, durumları inceleme altına alarak, eksiklerinizi tamamlamak çok daha akıllıca olabilir.


14 Ekim 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

14 Ekim 2015 burç yorumları, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.