Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

14 Temmuz 2015 terazi burcu yorumu, terazi burcu özellikleri

terazi burcu

14 Temmuz 2015 terazi burcu yorumu, 14 Temmuz Günlük burç yorumları, terazi burcu özellikleri ve terazi burcu yorumu haberimizde.

14 Temmuz 2015 günlük terazi burcu yorumları, terazi burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden terazi burçları 14 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler

Sevgili Teraziler saat 02:49 Mars-Kuzey düğüm kavuşumuyla başlıyor. Hedeflerimizi gerçekleştirme yönünde, kişisel olarak bir hayli arzuluyuz. Aralık ayından bu yana, dış dünya ile aramızda belli bir çekişme var. Çünkü bir yandan bunu istiyorum, olmalı diye düşünürken, diğer taraftan birileriyle burun buruna geliyoruz. Gelişim yolunda tek başımıza karar almamız zorlaşıyor. Çünkü bencil bir sevgili, eş veya iş ortağı canımızı sıkabiliyor. Bizim bu görünüm altında, öncelikle birilerinin bu türden yaklaşımlarını gördüğümüzde mutlaka uyarmamız, el birliği, gönül birliğinin önemini vurgulamamız gerekiyor. Çünkü kuzey düğüm sizin burcunuzda ilerliyor. Gelişmeniz, büyümeniz, ilerlemeniz için, kimlerle ilişki kurduğunuzu bilmeniz gerekiyor. Seçimlerinizi, hedeflerinizi, ilişkinizi veya ilişki seçeneklerinizi bir daha gözden geçirmenizde yarar var.Saat 08:08 Ay-Uranüs görünümü, toplumsal konularda, çocuğunuzla ilgili meselelerde ve aşkta özgürce kararlarınızı vermenizi sağlar. Ancak partnerinizin bakış açısı sizden farklı olabilir.Saat 08:26 Ay-Satürn zorlu görünümü, parasal ve aşk hayatınızla ilgili konulara daha fazla eğilmenizi sağlayan bu enerji,  derinlemesine düşünmeniz anlamına geliyor.Saat 20:38 Ay-Mars görünümü, aşkta şansınızı yükselten bu enerji keyfinizi yerine getiricidir, paylaşımları güçlendirir.Saat 22:23-15 Temmuz saat 05:40 arası boşlukta ilerleyecek Ay, iç gözlemde bulunmanız yönünde aslında gayet faydalıdır. Size  inanılmaz bir sezgi gücü kazandıracağından, aslında canınızı sıkan konularda şöyle bir yüreğinizin sesini dinlemek size iyi gelebilir.


14 Ekim 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

14 Ekim 2015 burç yorumları, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.