Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

14 Temmuz 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

balık burcu

14 Temmuz 2015 balık burcu yorumu, 14 Temmuz Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Temmuz 2015 günlük balık burcu yorumları, balık burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden balık burçları 14 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler

Sevgili Balıklar, salı günü saat 02:49 Mars-Kuzey düğüm kavuşumuyla başlıyor. Bizi eşimiz, iş ortağımız veya başkalarıyla her türlü temasımızı yeniden dengeye kavuşturmak adına bir sorgulamaya çağırıyor. Sadece benim kazancım diyerek hareket etmek yerine, bizim kazancımız anlamında duruma bakmak lazım. Bize böyle mi davranılıyor veya biz böyle mi yaklaşıyoruz ilişkilere. Harcamalarımıza dikkat ediyor muyuz? Yoksa nasılsa bir şekilde öderiz diyerek borcu borçla mı kapatmaya çalışıyoruz. İş ortaklarımız adil mi, biz onlara karşı nasılız? Bunları da ele almamız lazım. Bütçemizi birilerine güvenerek yapamayız. Aynı şekilde bize de güvenerek yaşamalarına da izin veremeyiz. Her şey karşılıklı adil ve dengeli olmalı. Ne yolda ilerliyoruz ve ne yaparsak daha güven içinde oluruz? Bugün şöyle bir ilişkilerimize, iş ortaklıklarımıza, yasal durumumuza bakalım. Dengesiz bir şeyler varsa bunları düzenlemeye çalışalım.Saat 08:08 Ay-Uranüs olumlu görünümü sezgilerinizi aktif hale getirir ve empatide bulunmanızı sağlar. Başkalarından ne kadar farklı bir kişi olduğunuzu ifade etmekten hoşlanırsınız. Ancak dedikodulara karşı dikkatli olunuz. Kiminle konuşacağınızı iyi biliniz.Saat 08:26 Ay-Satürn zorlu görünümü, kendimizi aşmak, güçlü olmak, hiçbir şeyin bizi bağlamadığı, bunaltmadığı bir dünyada yaşamak istiyoruz. Ancak şöyle bir etrafımıza ve kendimize baktığımızda hiç kimsenin özgür olmadığını, dünya hayatının bizi nasıl da zorladığını düşünebiliriz.Saat 20:38 Ay-Mars görünümü, başkalarıyla ortaklaşa finansal ilişkilerinizde çözüme katkıda bulunacak fikirlere ihtiyacınız var. Aceleci kararlar vermeyiniz.Saat 22:23-15 Temmuz saat 05:40 arasında  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Mantıklı ve açıklanabilir duygulardan ziyade, kendi dünyanıza çekilerek iç gözlemde bulunmayı tercih etmek en faydalı yoldur. Daha önce verdiğiniz bir kararı değiştirmeye kalkışmayınız. Yeni bir karar vererek adım atmayınız. Gözden geçirmeden, iyice hesap etmeden hiçbir şeye olur yanıtı vermeyiniz.


14 Ekim 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

14 Ekim 2015 burç yorumları, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

14 Ekim 2015 balık burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, kova burcu özellikleri

14 Ekim 2015 kova burcu yorumu, 14 Ekim Günlük burç yorumları, Kova burcu özellikleri ve kova burcu yorumu haberimizde.