Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

14 Temmuz 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

burçlar

14 Temmuz 2015 burç yorumları, 14 Temmuz Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

14 Temmuz 2015 günlük burç  yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden burçlar 14 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Koç
Sevgili Koçlar 02:49 Mars-Kuzey düğüm kavuşumuyla başlıyor. Uzun süredir ilişkisi devam eden ve hayatı birlikte sürdürmeye karar verenler için evlilik kararı anlamına gelebilir. Problemleri uzun zamandır devam eden ve artık son noktayı koymaya karar verenler için ayrılık işareti olabilir. Bekar Koçların ciddi bir şekilde evliliği düşünmelerini sağlayabilir.  Evli çiftlerin ilerisi adına yeni bir hedef belirlemelerinin işaretçisidir. İş ortaklığı kurmayı düşünenler için de aynı şekilde bir starttır. Bu görünüm, ben demek yerine biz olmayı seçmenin önemini vurgular. Eğer taraflar birbiriyle anlaşmaya gönüllü ise, bu görünüm ilişkileri düzenleyici ve el ele vermeyi sağlayıcıdır. Yeter ki, paylaşmayı, bir başkasıyla yan yana olmayı düşünelim. Bu enerji sayesinde ilerisi adına bir yol belirleyebiliriz.Saat 08:08 Ay-Uranüs görünümü, gayet hızlı bir şekilde hareket ederek hem bireysel hem de grup aktivitelerinde başarılı olmanızda yardımcınızdır. Özgür olduğunuzda, size karışılmadığında rahat edersiniz.Saat 08:26 Ay-Satürn zorlu görünümünde, gönlümüz ne kadar özgür olmak istese de, bir çok mesele üzerinde düşünüyoruz. Kimse farkında değil ama bir çok nokta kafamızı hayli kurcalıyor ve hayatın kolay olmadığını hatırlatıyor.Saat 20:38 Ay-Mars görünümü, sosyal ilişkileri canlandırıcı, arkadaşlık ve özel ilişkinizi kuvvetlendirici bir yansımadır.

Boğa
Sevgili Boğalar gayet önemli bir görünümle adım atıyoruz. Saat 02:49 Mars-Kuzey düğüm kavuşumu, çalışma hayatı veya günlük yaşamda bize yardımcı olan veya bizim yardımcı olduğumuz kişilerle ilişkimizin önemini vurguluyor. Eğer bu konuda şikayetlerimiz varsa, bunları ele alarak karşılıklı bir şekilde çözüme kavuşturmak gerekiyor. Ne hakkımızı yemelerine izin vermeliyiz ne de biz birilerine haksızlık etmemeliyiz. Çünkü her ikisi de, verimli bir şekilde yaşamanın, çalışmanın önüne geçen olumsuz durumlardır. Başkalarına karşı bencil davranmamalı, bizi de üzmelerine izin vermemeliyiz. Çalıştığımız ortamda düzeni el ele sağlamak adına üstümüze düşen ne varsa yapmalıyız. Kendimize de dikkat etmeliyiz. Bedenimize özen göstermeliyiz. Çünkü o da bize sunulmuş bir armağandır. Eğer bu noktalara dikkat edersek, çok daha huzurlu bir yaşam sürebiliriz. Aşırı çalışma nasıl yanlışsa, yan gelip yatmak da o denli yanlıştır. Bedenimize iyi davranmalıyız.Saat 08:08 Ay-Uranüs görünümü, bir yanıyla yenilik hevesi veriyor, diğer taraftan dış dünyada bir çok şeyin sizin istediğiniz gibi olmayışı nedeniyle gerginlik yaratıyor. Şöyle biraz rahat bırakın kendinizi. Bırakın ki, stres altında kalmayın.Saat 08:26 Ay-Satürn zorlu görünümü, iş hayatından ilişkimize kadar olan tüm meseleler üzerinde odaklanmamızı sağlıyor. Bizi her konuda ciddi ve derinlikli bir şekilde düşünmeye davet ediyor.Saat 20:38 Ay-Mars görünümü, iş hayatınızla ilgili konularda yenilikçi düşünmenizi, işbirliğinde bulunmanızı sağlayıcıdır.Saat 22:23-15 Temmuz saat 05:40 arasında  Ay-Boşluk etkisi altındayız.  Düşünmeden taşınmadan yeni bir adım atmak, görüşme talebinde bulunmak yanlış olabilir, çeşitli engeller ve gecikmeler yaşanabilir. Sorunları çözüme kavuşturmak daha zordur.

İkizler
Sevgili İkizler saat 02:49 Mars-Kuzey düğüm kavuşumuyla,  Bu kıymetli görünüm, ilişkilerimiz aracılığıyla kendi değerlerimizin farkına vardığımız gibi, başkalarının da hayatımızdaki önemini anlıyoruz. Sevgilimiz, çocuğumuz, eşimiz, dostumuz, can bildiklerimizle olan temasımız, özgüven duygumuzun yapılanmasında ne kadar da kıymetlidir değil mi? işte bu görünüm, aşkla büyümenin, aşkla yürümenin ancak ve ancak bir başkasıyla tek vücut olmakla mümkün olacağını söylüyor. Sen ve ben demek yerine biz diyerek yöneldiğimizde, karşımızdaki kişiyle can olduğumuzda aşkın tadı çıkacaktır. Bunu gerçek anlamda yaşıyor muyuz, yoksa sadece kendi isteklerimiz, ideallerimiz için mi nefes alıyoruz. Bu görünüm diyor ki, aşk sadece bir başkasının bedenine, kartvizitine, parasına, malına beslenen sevgi değildir. Aşk, birleşmek, bütün olmak demektir. İşte şimdi bu görünüm sayesinde aşka bakış açını bir daha gözden geçirirsen, sana gerçek aşkı sunacağım. O zaman gelin bugün, böyle bir aşkı dileyelim ve onu yürekten isteyelim.Saat 08:08 Ay-Uranüs görünümü, her insanla gayet rahatlıkla iletişimde ve bağlantılarda bulunmanızı sağlayıcıdır.  Yenilikçi fikirlerinizle  adınızdan söz ettirebilirsiniz.Saat 08:26 Ay-Satürn zorlu görünümü, bir çok meselenin bizi yorduğunu, özgür hareket etmemizin önüne geçtiğini ve ruhumuzu  ağırlaştırdığını hissedebiliriz.  Bunların başında mesleki konular ve ilişkimiz geliyor.Saat 20:38 Ay-Mars görünümü, yenilikçi fikirlerinizle etrafınızdaki insanları kolaylıkla etki altına alabilirsiniz. Aşkta şansınız yükseliyor.Saat 22:23-15 Temmuz saat 05:40 arası Ay-Boşlukta ilerleyecek. İletişim ve haberleşme mevzularında oluşabilecek gecikmeleri göz önüne alarak düzenlemelerde bulununuz. Yurtdışıyla alakalı haberleşme, iletişim konularında olabilecek gecikme ve yanlış anlaşılmalar karşısında fevri hareketlerde bulunmayınız. Keşif, araştırma ve incelemelerde bulunmanızda bir sakınca yoktur. Fakat hayati kararlar vermemek lazımdır.

Yengeç
Sevgili Yengeçler saat 02:49 Mars-Kuzey düğüm kavuşumuyla salı gününe merhaba diyoruz. Bu görünüm gayet önemlidir. Aile birliğinin ve aile içindeki sevgi paylaşımının kişinin moral duygusunu yükseltici olacağını söylemektedir. Hayatımızın çoğunluğu dışarıda mücadele etmek için geçiyor. Başarılı olmak, kendimizi kanıtlamak, rakiplerimizi saf dışı etmek istiyoruz. Fakat sizler için bu görünüm, asıl dengeye kavuşturulması gereken alanın, aileniz olduğunu söylüyor. Çünkü aile içinde huzursuzluk, dengesizlik, yalnızlık ve mutsuzluk varsa, insanın dış dünyada başarılı olmasının anlamı da yok. Bu görünüm altında, yaşadığınız ülke, inandığınız değerler, birlikte aynı çatı altında nefes aldığınız kişilerle olan her türlü ilişkinizi gönül birliği çerçevesinde yeniden düzenlemek adına hareket etmenizde yarar var. Yalnızsanız, bir insanla yola devam etmenin, sorunlarınız varsa eşinizle, ailenizle el birliğinde bulunmanın, kendi kimliğinizden ödün vermemenin, başkalarını da ezmemenin farkına varmalısınız diyor. Bunu başarabilenlerin gerçek anlamda mutlu ve huzurlu olacağını belirtiyor.Saat 08:08 Ay-Uranüs görünümü, kredi veya borç alarak rahatlamak istiyorsanız, bunu çok iyi düşünün lütfen. Aceleyle karar vermeyiniz.Saat 08:26 Ay-Satürn zorlu görünümü, aşk hayatınız ve başkalarıyla olan her türlü maddi ve manevi anlamdaki meseleler üzerinde  ciddiyetle durmamızı sağlıyor.Saat 20:38 Ay-Mars görünümü, mali konularda ve ailenizi ilgilendiren meselelerde çözüme katkısı olacak fikirlere ihtiyacınız var. Aceleci hareket etmemek lazım.Saat 22:23-15 Temmuz saat 05:40 arası Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Sevdiklerinizden uzaklaşmanın veya yaşanan uzun seyirli ayrılıkların acısını yüreğinizde daha fazla hissedebilirsiniz. Herhangi bir konuda karşınızdaki kişiyle ortak bir nokta oluşturmanız zor olabilir. Alacak-borç gibi konularda dikkatli olmak gerekebilir. Hayati kararlar almamak, olayları kendi akışı içinde değerlendirmek faydalıdır.

Aslan
Sevgili Aslanlar saat 02:49 Mars-Kuzey düğüm kavuşumuyla başlıyor. Bu görünüm, yakın çevremizi oluşturan akrabalarımız, komşularımız, mahallemiz, aşina olduğumuz kişilerle ilişkimizi ilgilendiriyor. Biz onlarla, onlar bizimle sevgi, saygı, birlik ve bütünlük içinde yaşayıp gidiyor muyuz? Neler bizi üzüyor veya onları tedirgin ediyor. Sıkıntıları görmezden gelemeyiz. Bu görünüm çevremize karşı bilinçli  olmanın, birlik ve beraberlik içinde etrafımızı el ele güzelleştirmenin önemini vurguluyor. Görmezden gelmememiz, varsa aksaklıklar bunların üstünü örtmememiz gerektiğini söylüyor. Başkalarının görüşlerine saygı göstermemiz, onların da bize karşı aynı şekilde davranması için güzelce konuşmamızın doğru olacağını işaret ediyor. Etrafımıza bakmalı, duyarlı olmalıyız. Üstümüze düşen ne varsa bireyler olarak bunu yaparsak, güzel bir çevreyi el birliğiyle kurmuş oluruz.Saat 08:08 Ay-Uranüs görünümü, ilişkilerde yenilikçi düşünmenin ve partnerinizle arkadaşlık çerçevesi içinde bağlantı kurmanın işaretçisidir. Bir tanışmanın da göstergesi olabilir.Saat 08:26 Ay-Satürn zorlu görünümü, ilişkiniz ve evinizle alakalı konularla yakından ilgilenmenin, derinlikli düşünmenin işaretçisidir.  Baskılayıcı bir enerjidir. Bazen kendi derinliklerinize çekilmek isteği verir. Karşıt görüşte olan kişilerle aranızda belli bir mesafe oluşabilir.Saat 20:38 Ay-Mars görünümü, iş ortaklığı ve ikili ilişkilerde uyumlu ve paylaşımcı hareket edebilirsiniz.Saat 22:23-15 Temmuz saat 05:40 arasında  Ay-Boşluk etkisi altındayız. İmza atmak, ani bir karar vererek taahhüt altına girmek açısından sakıncalıdır. Rahatlamak ve enerji toplamaya çalışmak, durumları inceleme altına alarak, eksiklerinizi tamamlamak çok daha akıllıca olabilir.

Başak
Sevgili Başaklar, saat 02:49 Mars-Kuzey düğüm kavuşum etkisi altında başlıyor. Bizim bütçemizin dengesini, ölçüsünü, kazancımız doğrultusunda ayarlamamız gerektiğini işaret ediyor. Gelir ve gider arasındaki farklılıklar nedeniyle bir çoğumuzun geleceğini tam olarak göremiyor. Aldığımız üç kuruş ile ihtiyaçlarımızı karşılamak ve düzgün yaşamak kolay değil. İşte tam bu noktada hem kazanmak adına hem de kazandığımızı doğru şeklide değerlendirmek için durumumuza bakmamız lazım. Tabii ki para kazanmamız gerekiyor ve tabii ki ihtiyaçlarımız var. Ancak bunun ayarını bilmemiz, borcu borçla kapatmak yerine, mali gücümüz nispetinde hareket etmeye çalışmalıyız. İş ortaklıklarında, ilişkilerde,  yeni kazanç alanları yaratma gibi durumlarda, dikkatli seçimlerde bulunmalıyız.Saat 08:08 Ay-Uranüs görünümü, kendinizi geliştirmenin, bilgilenmenin ve yenilikçi düşünmenin göstergesidir.Saat 08:26 Ay-Satürn zorlu görünümü, yakın çevre, yolculuk, sağlık ve iş hayatınızla ilgili konularda ciddiyetle durmanızı sağlar. Genel olarak toplumsal konularda hareketlilik görülebilir. Hakkınız verilmiyorsa veya kendinizi güvende hissetmiyorsanız fikirlerinizi  uygun alanlarda ifade etme gereği duyabilirsiniz.Saat 20:38 Ay-Mars görünümü, çalışma hayatınızla ilgili konularda özgün fikirlerinizi kazanç getirici ortaklıklara yönlendirebilirsiniz.Saat 22:23-15 Temmuz saat 05:40 arası Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Mantıklı ve anlayışlı bir düşünce alışverişi hem umutlarınızın yükselmesini hem de işlerinizi daha sonra düzene koymanızı sağlayabilir. Kısaca seçim şansı size ait olan,  yenilik içeren konuları daha sonraya bırakınız.

Terazi
Sevgili Teraziler saat 02:49 Mars-Kuzey düğüm kavuşumuyla başlıyor. Hedeflerimizi gerçekleştirme yönünde, kişisel olarak bir hayli arzuluyuz. Aralık ayından bu yana, dış dünya ile aramızda belli bir çekişme var. Çünkü bir yandan bunu istiyorum, olmalı diye düşünürken, diğer taraftan birileriyle burun buruna geliyoruz. Gelişim yolunda tek başımıza karar almamız zorlaşıyor. Çünkü bencil bir sevgili, eş veya iş ortağı canımızı sıkabiliyor. Bizim bu görünüm altında, öncelikle birilerinin bu türden yaklaşımlarını gördüğümüzde mutlaka uyarmamız, el birliği, gönül birliğinin önemini vurgulamamız gerekiyor. Çünkü kuzey düğüm sizin burcunuzda ilerliyor. Gelişmeniz, büyümeniz, ilerlemeniz için, kimlerle ilişki kurduğunuzu bilmeniz gerekiyor. Seçimlerinizi, hedeflerinizi, ilişkinizi veya ilişki seçeneklerinizi bir daha gözden geçirmenizde yarar var.Saat 08:08 Ay-Uranüs görünümü, toplumsal konularda, çocuğunuzla ilgili meselelerde ve aşkta özgürce kararlarınızı vermenizi sağlar. Ancak partnerinizin bakış açısı sizden farklı olabilir.Saat 08:26 Ay-Satürn zorlu görünümü, parasal ve aşk hayatınızla ilgili konulara daha fazla eğilmenizi sağlayan bu enerji,  derinlemesine düşünmeniz anlamına geliyor.Saat 20:38 Ay-Mars görünümü, aşkta şansınızı yükselten bu enerji keyfinizi yerine getiricidir, paylaşımları güçlendirir.Saat 22:23-15 Temmuz saat 05:40 arası boşlukta ilerleyecek Ay, iç gözlemde bulunmanız yönünde aslında gayet faydalıdır. Size  inanılmaz bir sezgi gücü kazandıracağından, aslında canınızı sıkan konularda şöyle bir yüreğinizin sesini dinlemek size iyi gelebilir.

Akrep
Sevgili Akrepler saat 02:49 Mars-Kuzey düğüm kavuşumuyla Salı Gününü selamlıyoruz. Gayet önemli bulduğum bu görünüm, haksızlıklara susmanın, birileri yüzünden kendimizden vazgeçmenin, yaşadıklarımız nedeniyle ilişki kurmaktan korkmanın yanlış olduğunu veya olacağını vurguluyor. Bizim kendimizi hem psikolojik hem de fiziksel olarak beslememiz, büyütmemiz, canlandırmamız, ilişki seçeneklerimizi yeniden dengeye kavuşturmamız lazım. Biz kimiz, neler bizi rahatsız ediyor ve neler yüzünden kendimizden uzaklaşıyoruz. Kimlere faydamız dokunuyor, kimlere bilip bilmeden  zarar veriyoruz veyahut kimler bizi yanlışa sürüklüyor? Bunlara da bakmamız gerekiyor. İşte bu görünüm hem bütün bunları ele almamızı hem de zayıflıklarımızı tamir etmek adına yardımcı  oluyor. Böylece karanlıklardan aydınlığa çıkabilir, yanlış olandan uzaklaşabilir, toparlanabiliriz. Gelişim yolumuz, dengeli bir yaşam için, dengesiz olan ne varsa onu geride bırakmaktan geçiyor.Saat 08:08 Ay-Uranüs olumlu görünüm etkisi altında özgür hareket etmek  ve yaşamımızı düzene koymak  gerektiğini düşüneceğiz.Saat 08:26 Ay-Satürn görünüm etkisiyle, duygusal anlamda hassas olabiliriz. Hem ailevi hem de duygusal meseleler canımızı sıkabilir. Özgür olmak, farklı bir şeyler yapmak isteriz. Fakat şartlarımız buna pek elvermez.Saat 20:38 Ay-Mars görünümü, ailevi ilişkilerde çözüme katkıda bulunmak ve olgun yaklaşımlar içinde davranmakta yarar var.Saat 22:23-15 Temmuz saat 05:40 arasında  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Sizi ikilemde bırakan bu zaman dilimi içinde, ne kadar iyi bir insan olsanız da, eğer karşınızdaki kişinin kendiyle sorunu varsa, sizi yine yanlış anlaması mümkündür. Kimi anlarda kendinize, ne kadar mutlu olduğunuzu ve nelere ihtiyacınız olduğunu sorabilirsiniz. Gelecek ve geçmiş arasında kalmaya neden olan bu etki altında her şeyi mantıklı bir şekilde ele almak en doğrusudur.

Yay
Sevgili Yaylar saat 02:49 Mars-Kuzey düğüm kavuşumuyla salı gününe merhaba diyeceğiz. Hayatın sadece eğlenmekten, bencil isteklerimizi elde etmekten  geçmediğini söyleyen bu görünüm, başkalarıyla olan ilişkilerimizi dengeye kavuşturmanın öneminden söz ediyor. Bizim yolumuz, işimiz, hedefimiz için kimlerle bir arada olmamız, neleri desteklememiz, nelere dur dememiz gerektiğini bilmemiz lazım. Bana dokunmayan bin yaşasın cümlesi artık geride kalmalı. Bu görünüm, el birliği veya iş birliği yaparak herkesin yararına olacak şekilde düşünmenin, hedef belirlemenin kıymetini vurguluyor. Eğer bir yerlerde yanlışlık varsa bunlara göz yummamamız, dile getirmemiz şart gözüküyor. İşte bunu yaptığımızda, bizim de başımıza gelebilecek bir haksızlıkta diğerleri de bize yardımcı olabilir. Arkadaşlarımızı iyi seçmeliyiz. Meslektaşlarımıza saygıyla yaklaşmalıyız. Geleceğimizi doğru temel üzerine inşa etmeye gayret etmeliyiz. Saat 08:08 Ay-Uranüs görünümü sizi harekete geçirici  bağlantılarda bulunmanızı sağlayıcıdır.  İnternet üzerinden yazışmalar, web sitenizle ilgili yapacakları veya yenilikleri hızlıca ele almanızı sağlıyor.  Saat 08:26 Ay-Satürn zorlu görünümü, bizi  duygusal anlamda biraz zorlayabilir. Özgürce hareket etmek, istediğimiz gibi yaşamaktan yana oluruz.  Dışarıda aktif olsak da, kafamızı kurcalayan meseleler yüzünden sıkılırız. Saat 20:38 Ay-Mars görünümü, hem çevrenizle ilişkilerinizi güçlendirici, hem de amacınıza uygun hareket etmenizi sağlayıcıdır. Fikirleriniz son derece beğenilir. Saat 22:23-15 Temmuz saat 05:40 arası Ay-Boşlukta ilerleyecek. Güvencenizi ön planda tutmanız faydalıdır. Herhangi bir mesele üzerinde hemen karar vermeyin. Bir daha düşünün.

Oğlak
Sevgili Oğlaklar saat 02:49 Mars-Kuzey düğüm kavuşumuyla Salı Gününe başlayacak. İşbirliğini, dengeli hareket etmeyi, yaşadığımız toplumdaki haksızlıkların farkında olmayı işaret eden bu görünüm, sadece kendi kabuğumuz içinde hayatı sürdürmenin yanlış olacağını da işaret ediyor. Üstümüze düşen sorumluluklarımız var. Bunlara sırt dönemeyiz. Sadece biz mutlu olalım diye,  dış dünyadaki yanlışlıklara göz yumamayız. Kimsenin de göz yummasına izin vermemeliyiz. Tabii ki bize karşı  yanlış yapılmasına, hakkımızı yemelerine de  göz yummamalıyız. Susup sineye çekmek sonra da evimiz içinde gerginlik yaşamak, ailemizi tedirgin etmek, kendimizi üzmek de olmaz. Hem adil ve ölçülü olmamız hem de bu şekilde davranmalarını sağlamak için örnek olmamız gerekiyor. Böylece doğru iş tercihinde bulunabilir, doğru kişilerle irtibatlar kurabilir, huzur bulabiliriz.Saat 08:08 Ay-Uranüs görünümü, hangi konuda olursa olsun kısıtlanmaktan pek hoşlanmadığınızın göstergesidir.  Bir yandan güvenli olanı elde tutmak diğer yandan farklı bir şeyler yaparak hayatınızı renklendirme ihtiyacınız yoğundur.Saat 08:26 Ay-Satürn zorlu görünüm etkisi altında, bir hayli arzulu ve tutkuluyuz. İnsanlar üzerinde etkili olmak isteriz. Düşüncelerimizden taviz vermeyiz. Parasal ve ilişki anlamındaki meselelere kafamız takılıdır. Yolunda yürümeyen işler canımızı sıkabilir.Saat 20:38 Ay-Mars görünümü, mali konularda ve iş ilişkilerinde belli bir tolerans göstermenizde yarar var. Kazanç konularında yenilikçi ve yapıcı tarzda düşününüz.Saat 22:23-15 Temmuz saat 05:40 arası Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Maddi açıdan kendinizi tam anlamıyla rahat ve özgür hissetmeniz zorlaşabilir. Her kuruşu saklama veya tam tersine bol para harcama isteği duymanız mümkündür. Belirsizliklerinden daha fazla sıkılırsınız.

Kova
Sevgili Kovalar saat 02:49 Mars-Kuzey düğüm kavuşumuyla salı gününü karşılıyoruz. Hayata sadece kendi gözlüklerimizle bakarak değil insani anlamda bakarak, olan bitenleri ele almamız gerektiğini söyleyen bu görünüm, sizlerin doğanızda zaten mevcuttur. Bir yanımız kendi çevrem, kendi bildiklerim, kendi yapacaklarım diye bizi uyarıp, bencilliğe itiyorsa, bu görünüm altında bu bakış açısından mutlaka uzaklaşmamız gerekiyor. Dünyayı sınırlara bölünmüş bir yer olarak değil tüm insanlığın nefes aldığı bir gezegen olarak görmemiz lazım. Kaldı ki siz Kovalar bu görüş yapısında insanlarsınız. İşte bu görünüm, sizin gibi hümanist insanların başkalarıyla olan temasını güçlendirici bir yansımadır. Hem bilginizi diğerleriyle paylaşabilir hem el birliğinde bulunabilir hem de hedeflerinizi tayin edebilirsiniz. Böylece sınırlarınız genişler, bir çok insana eğitim, iş veya farklı şekilde ulaşabilirsiniz.Saat 08:08 Ay-Uranüs olumlu görünümü medya önünde veya bulunduğunuz ortamda  ilgiyi üzerinize çekecek tarzda konuşmanızı, fikirlerinizi iletmenizde yardımcı olur. Sosyal faaliyetler, internet üzerinden paylaşımlarda bulunmak hoşunuza gidecek.Saat 08:26 Ay-Satürn zorlu görünümü, özgürce düşünmemizi, yenilikleri uygulama arzumuzu büyütüyor. Akrep burcunda ilerleyen Satürn ise, başkalarının üzerimizdeki baskısının işareti olduğu için, biraz sıkılabiliriz.Saat 20:38 Ay-Mars görünümü gayet olumludur. Yenilikçi ve parlak fikirlerinizle her türlü konuda başarılı olabilirsiniz.Saat 22:23-15 Temmuz saat 05:40 arası boşlukta ilerleyecek Ay etkisi altında  kendinizi dış dünyada ifade edebilmekte, duygularınızı dışarıya aksettirmekte zorluklar yaşayabilirsiniz. Sanki tüm dünyayı kafanızın üzerinde taşıyor gibisinizdir. Yapılacak onca şey, bazen bir insanın tek sözüne kalmış gibidir. Hassas kişilerde,  boşluk saatleri zorlayıcı olabilir.

Balık
Sevgili Balıklar, salı günü saat 02:49 Mars-Kuzey düğüm kavuşumuyla başlıyor. Bizi eşimiz, iş ortağımız veya başkalarıyla her türlü temasımızı yeniden dengeye kavuşturmak adına bir sorgulamaya çağırıyor. Sadece benim kazancım diyerek hareket etmek yerine, bizim kazancımız anlamında duruma bakmak lazım. Bize böyle mi davranılıyor veya biz böyle mi yaklaşıyoruz ilişkilere. Harcamalarımıza dikkat ediyor muyuz? Yoksa nasılsa bir şekilde öderiz diyerek borcu borçla mı kapatmaya çalışıyoruz. İş ortaklarımız adil mi, biz onlara karşı nasılız? Bunları da ele almamız lazım. Bütçemizi birilerine güvenerek yapamayız. Aynı şekilde bize de güvenerek yaşamalarına da izin veremeyiz. Her şey karşılıklı adil ve dengeli olmalı. Ne yolda ilerliyoruz ve ne yaparsak daha güven içinde oluruz? Bugün şöyle bir ilişkilerimize, iş ortaklıklarımıza, yasal durumumuza bakalım. Dengesiz bir şeyler varsa bunları düzenlemeye çalışalım.Saat 08:08 Ay-Uranüs olumlu görünümü sezgilerinizi aktif hale getirir ve empatide bulunmanızı sağlar. Başkalarından ne kadar farklı bir kişi olduğunuzu ifade etmekten hoşlanırsınız. Ancak dedikodulara karşı dikkatli olunuz. Kiminle konuşacağınızı iyi biliniz.Saat 08:26 Ay-Satürn zorlu görünümü, kendimizi aşmak, güçlü olmak, hiçbir şeyin bizi bağlamadığı, bunaltmadığı bir dünyada yaşamak istiyoruz. Ancak şöyle bir etrafımıza ve kendimize baktığımızda hiç kimsenin özgür olmadığını, dünya hayatının bizi nasıl da zorladığını düşünebiliriz.Saat 20:38 Ay-Mars görünümü, başkalarıyla ortaklaşa finansal ilişkilerinizde çözüme katkıda bulunacak fikirlere ihtiyacınız var. Aceleci kararlar vermeyiniz.Saat 22:23-15 Temmuz saat 05:40 arasında  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Mantıklı ve açıklanabilir duygulardan ziyade, kendi dünyanıza çekilerek iç gözlemde bulunmayı tercih etmek en faydalı yoldur. Daha önce verdiğiniz bir kararı değiştirmeye kalkışmayınız. Yeni bir karar vererek adım atmayınız. Gözden geçirmeden, iyice hesap etmeden hiçbir şeye olur yanıtı vermeyiniz.


Balık Burcu 20 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

20 Şubat 2017 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Geleceğe yönelik bazı endişeleriniz olsa bile sorunların üzerine gitmeyeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için olumlu bir tavır içinde

Kova Burcu 20 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

20 Şubat 2017 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve yeni projeler yapacaksınız. Akrabalarınız, kuzenler, kardeşler ve çocuklar ile ilgilenecek onların

Oğlak Burcu 20 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

20 Şubat 2017 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Güne keyifli başlayacaksınız ve sabah rüyalarının etkisi ile duygularınız yükselecek. Rüyalarınızı hatırlayabilirsiniz, dikkatli inceleyin. Hatırlamıyorsanız üstünde fazla