Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

29 Temmuz 2015 yay burcu yorumu, yay burcu özellikleri

yay burcu

29 Temmuz 2015 yay burcu yorumu, 29 Temmuz Günlük burç yorumları, yay burcu özellikleri ve yay burcu yorumu haberimizde.

29 Temmuz 2015 günlük yay burcu yorumları, yay burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden yay burçları 29 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Sevgili Yay, Ay bugün İkizler burcunda yani sizin partnerlik evinizde.Bugün inisiyatifi eşiniz, iş ortağınız ya da uzun zamandır beraber olduğunuz kişiye bırakın. Böylesi sizin için kesinlikle daha iyi olacak. Ayrıca yıldız haritanızın "yuva" sektöründeki Uranüs beklemediğiniz ailevi bir durum yaratabilir ve kendinizi ona göre ayarlamanız gerekebilir. Evle ilgili konular üzerinizde baskı oluşturabilir.


Balık Burcu 7 Aralık 2016 burç yorumu, burç özellikleri

7 Aralık 2016 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Duyduğunuz haberlerden etkilenebilir ve karmaşık düşünceler içine girebilirsiniz.

Kova Burcu 7 Aralık 2016 burç yorumu, burç özellikleri

7 Aralık 2016 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Duygusal ve heyecanlı olacağınız bir gün. Seyahatler ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Daha kararlı ve dikkatli

Oğlak Burcu 7 Aralık 2016 burç yorumu, burç özellikleri

7 Aralık 2016 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Moraliniz ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Özellikle önemsediğiniz kişilerden alacağınız iltifat ve destek moralinizi yükseltmiş olabilir. Ancak