Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

29 Temmuz 2015 balık burcu yorumu, balık burcu özellikleri

balık burcu

29 Temmuz 2015 balık burcu yorumu, 29 Temmuz Günlük burç yorumları, balık burcu özellikleri ve balık burcu yorumu haberimizde.

29 Temmuz 2015 günlük balık burcu yorumları, balık burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden balık burçları 29 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Sevgili Balık, Ay bugün İkizler burcunda yani sizin "yuva" sektörünüzde. Son birkaç gündür hareketli olabilirsiniz ama bugün düşünceleriniz özel hayatınıza ve aileye yönelmiş durumda. Ailevi konular sizi bağlayabilir ve siz de huzursuz olabilirsiniz. Burcunuzdaki Uranüs kısıtlamalara isyan etmenize neden oluyor, o nedenle üzerinize fazlaca gelinirse bir anda patlayıp yakınlarınızı bile çok şaşırtacak bir tepki gösterebilirsiniz.


Balık Burcu 23 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

23 Şubat 2017 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Duygusal ve hassas olduğunuz bir dönem ve hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Kayıplar ve

Kova Burcu 23 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

23 Şubat 2017 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Bugün evinizle ilgilenebilir ve ev içinde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Dolaplarınızı düzenleyebilir, çekmeceleri yerleştirebilir ve eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz.

Oğlak Burcu 23 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

23 Şubat 2017 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Hem kendinizi, hem de içinde bulunduğunuz durumu gözden geçireceksiniz. İsteklerinizin arttığı bir dönem... Ancak isteklerinizi belirlemeniz pek