Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

29 Temmuz 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

burçlar

29 Temmuz 2015 burç yorumları, 29 Temmuz Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

29 Temmuz 2015 günlük burç  yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden burçlar 29 Temmuz 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

Koç
Sevgili Koç, Ay İkizler burcunda yani sizin iletişim ve düşünce evinizde olduğundan bugünü oldukça hareketli ve yoğun bir şekilde geçirebilirsiniz. Zihinsel olarak da çok yoğun olduğunuzdan aynı anda pek çok konuya birden odaklanabilirsiniz. Yüz yüze ya da telefon veya Internet aracılığıyla başkalarıyla sürekli bağlantı içinde olmanız gerekebilir.

Boğa
Sevgili Boğa, Ay bugün İkizler burcunda yani sizin para evinizde.Ay'ın buradaki enerjisi maddi zevkleri ön plana çıkaracak. Boğa burcu olarak zaten keyfine düşkün birisinizdir ve parayla satın alınan şeylerden çok büyük zevk alırsınız. Arkadaş ya da bir grubun motivasyonu ya da beraber yapacağınız sosyal bir program nedeniyle bir anda karar verip, para harcayabilirsiniz. Bütçenizi aşmamaya çalışın.

İkizler
Sevgili İkizler, Ay bugün burcunuzda ve öğleden sonra Uranüs ile etkileşime girerek sizi yerinde duramayan biri yapabilir. Burcunuzdaki Ay, duygusal yönünüzü ön plana çıkarıyor ve duygularınızı bastırmanıza izin vermiyor. Değişken ruh haliniz sizi tanıyanları bile yorabilir. Akşam son derece romantik bir ortam olabilir, tadını çıkarın.

Yengeç
Sevgili Yengeç, bugün Ay yıldız haritanızın en sakin bölgesinde olduğundan kabuğunuza çekilmek ve aileniz dışında dış dünya ile mümkün olduğunca az ilişki kurmak isteyebilirsiniz. Bu moralsiz ve üzgün olduğunuz anlamına gelmiyor, sadece kendi iç dünyanızda daha huzurlusunuz demek istiyoruz. Kendinizle baş başa kalmak enerji toplamanıza ve yenilenmenize yardımcı olacak.

Aslan
Sevgili Aslan, bugün hava burcu olan İkizler burcundaki Ay, sizin ateş elementinizi canlandıracak. Üstelik Ay bugün yıldız haritanızın en sosyal bölgesinde olacak. Bugün yalnız olmanız pek kolay değil. Çeşitli nedenlerle kalabalık ortamlarda bulunabilir ve bu aradakendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Ortak gelirler evinizdeki Uranüs ani harcamalara işaret ediyor.

Başak
Sevgili Başak, bugün İkizler burcundaki Ay sizin kariyer ve sorumluluk evinizi aydınlatıyor. İş ortağınız ya da beraber iş yaptığınız kişilerle farklı görüşlerde olabilirsiniz. Bunu anlaşmazlık olarak algılamayın, farklı görüşler durumlara daha geniş bir perspektiften bakmanıza yardımcı olabilir. Bugün bol bol sorumluluk alarak görev duygunuzu tatmin edebilirsiniz.

Terazi
Sevgili Terazi, bugün sizin gibi hava burcunda olan Ay'ın enerjisi kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortam getiriyor. Ufuklarınız açıkolacak ve ufak detaylarla önünüzü tıkamayacaksınız. Günlük iş programınız beklemediğiniz şekilde değişebilir. Bu durum iş evinizde daha uzun yıllar geçirecek olan Uranüs'ten kaynaklanıyor. Uranüs etkileşime girdikçe siz bunu yaşayabilirsiniz. Yeniliklere açık olun.

Akrep
Sevgili Akrep, İkizler burcundaki Ay'ın konumu kendinizi pek de rahat hissetmediğiniz bir yerleşimdir. İçe dönük olduğunuz bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Ciddi düşünceler içinde olabilir ve daha çok kariyerinize odaklanabilirsiniz. Sevgiliniz ya da varsa çocuğunuzun heyecanlı tavırları ya da beklentinizin dışına çıkması çabuk tepki vermenize neden olabilir.

Yay
Sevgili Yay, Ay bugün İkizler burcunda yani sizin partnerlik evinizde.Bugün inisiyatifi eşiniz, iş ortağınız ya da uzun zamandır beraber olduğunuz kişiye bırakın. Böylesi sizin için kesinlikle daha iyi olacak. Ayrıca yıldız haritanızın "yuva" sektöründeki Uranüs beklemediğiniz ailevi bir durum yaratabilir ve kendinizi ona göre ayarlamanız gerekebilir. Evle ilgili konular üzerinizde baskı oluşturabilir.

Oğlak
Sevgili Oğlak, bugün yoğun bir gün sizi bekliyor. Günlük işler ön plana çıkıyor. Bugün yapmanız gereken pek çok detaylı iş ve görev söz konusu olabilir. Ani karar verme eğiliminde olabilirsiniz, aynı şekilde telaşlı araba kullanabilirsiniz. Sakin olun ve Oğlak sabrını devreye sokun. Maddi konularda daha tutarlı bir yaklaşım içinde olacaksınız.

Kova
Sevgili Kova, bugün İkizler burcunda olan Ay, sizi neşelendirecek canlı bir atmosfer yaratıyor. Keyfiniz yerinde olabilir ve hatta bir ara para konusunda ani bir girişimde bulunabilirsiniz. Bu zevk için sonradan pişman olacağınız pahalı bir şey satın almak şeklinde de olabilir. Partneriniz ayaklarınızı yere sağlam basmanıza yardımci olacak.
 
Balık
Sevgili Balık, Ay bugün İkizler burcunda yani sizin "yuva" sektörünüzde. Son birkaç gündür hareketli olabilirsiniz ama bugün düşünceleriniz özel hayatınıza ve aileye yönelmiş durumda. Ailevi konular sizi bağlayabilir ve siz de huzursuz olabilirsiniz. Burcunuzdaki Uranüs kısıtlamalara isyan etmenize neden oluyor, o nedenle üzerinize fazlaca gelinirse bir anda patlayıp yakınlarınızı bile çok şaşırtacak bir tepki gösterebilirsiniz.
 


Balık Burcu 26 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

26 Şubat 2017 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Güne keyifli başlayacak ve önceden yapmış olduğunuz planlarınızı uygulamak için erkenden harekete geçerseniz başarılı olacaksınız. Eskiden ihmal

Kova Burcu 26 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

26 Şubat 2017 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Uzun zamandır görmediğiniz ve neredeyse unuttuğunuz eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Geçmiş günleri konuşurken unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu 26 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

26 Şubat 2017 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Yoğun duygular ile güne başlayacak ve sorumluluklarınız ile ilgileneceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili gelişmeler beklediğinizden daha yavaş