Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

29 Ağustos 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

burçlar

29 Ağustos 2015 burç yorumları, 29 Ağustos Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

29 Ağustos 2015 günlük burç  yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden burçlar 29 Ağustos 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.
Koç
Sevgili Koç, Ay bugün partnerlik evinizde olduğundan bireysel tavrınızı bir kenara bırakır ve her alanda bir başkası ile işbirliği yapma yoluna giderseniz daha rahat bir gün geçirebilirsiniz. İş veya özel yaşamdaki partnerinizle beraber uzun vadeli bir plana odaklanabilirsiniz.

Boğa
Sevgili Boğa, bugün ilgilenmeniz gereken detaylı işler olacak. Bunlartek başına önemli olmasalar da bir bütünde önemliler. Ortak maddi
konular kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacak. Aslında maddi bakımdan önemli bir dönüşüm sürecindesiniz. Otorite konumundaki kişilerle ilişkilerin rahat olduğu bir gündesiniz.

İkizler
Sevgili İkizler, bugün eğlence evinize geçen Ay'ın etkisinden dolayı ciddi işlere konsantre olmak kolay olmayabilir. İkili ilişkilerde zevkli bir gün olabilir. Yaratıcılığınız yüksek olacak ve bağımsız yeni fikirler üretebilirsiniz ama disiplinden kaçacaksınız. Lüks için gereksiz para harcayabilirsiniz.

Yengeç
Sevgili Yengeç, bugün düşünceleriniz hayatta en önem verdiğiniz yere dönük yani evinize. Evle ya da anne babanızla ilgili bazı işleriniz
olabilir ve bunları isteyerek yapacağınız bir gündesiniz. Evde değişiklikler, temizlik, ufak tefek tamirat ve ihmal edilen işler yapmak için uygun bir gün. Anne babanızla da ilgilenebilirsiniz.

Aslan
Sevgili Aslan, Terazi burcundaki Ay hareketli bir gün getiriyor. Toplantı, telefon görüşmeleri ve mesajlarla dolu bir gündesiniz. Sürekli haberleşme içinde olmanız gerekebilir. Bu koşturmaca içindeyakın ilişkilerinizi ihmal etmeyecek ve onlarla da güzel bir gün geçireceksiniz. Ancak duygularınızı gizli tutmak isteyebilirsiniz.

Başak
Sevgili Başak, Ay burcunuzdan çıktı ve para evinizde dolaşıyor ve dolayısıyla siz de derin duyguları bir kenara bırakıp para işlerine
odaklanıyorsunuz. Evinizle ya da anne babanızla ilgili harcamalarda bütçe yapmanız ve eviniz için para harcamanız gerekebilir. Anne babanız da size maddi destek olabilir.

Terazi
Sevgili Terazi, Ay bugün burcunuzda dolaşıyor ve sizi ön plan çıkarıyor. Hareketli olacak, yakın yerlere gidip geleceksiniz. Eğer bir yere gitmezseniz yazı ile bağlantı kuracak ve fikirlerinizi ileteceksiniz. Otorite figürleri size destek olacak. Hoşunuza gidecek konuşmalar yapabilir ve renkli bir gün geçirebilirsiniz.

Akrep
Sevgili Akrep, Ay gün boyu Terazi burcunda dolaşırken tıpkı bir sır küpü gibi olacak ve tüm işlerinizi gizli olarak yapmak isteyeceksiniz, çok ketumsunuz. Ancak işinizle ilgili hızlı gelişmeler sizi kabuğunuzdan çıkaracak ve ritme sokacak. Neyse ki, bu hareketlilik sizi gerginleştirmeyecek, tam tersi daha dinamik olacaksınız.

Yay
Sevgili Yay, bugün Terazi burcundaki Ay'ın enerjisi ile kalabalık ortamlara girip çıkacak ve pek çok insanla bir araya geleceksiniz. Bu kişiler arkadaşlarınız ya da işle ilgili tanıdıklar olabilir, sonuç olarak kalabalık ortamlar sizi bekliyor. Bulunduğunuz ortamlarda etkin olacak ve insanları kendinize çekeceksiniz.

Oğlak
Sevgili Oğlak, bugün kariyer ve sorumluluklar ağır basacak. Sizi geride tutan ve istediğiniz gibi atılım yapmanıza engel olan bir durum
var. Artık eskisinden daha derine iniyor ve durumları daha derin analiz ediyorsunuz. Burcunuzda bulunan Pluto, burcun başında doğanların içsel dönüşüm geçirmelerine yardımcı oluyor.

Kova
Sevgili Kova, bugün fiziksel ya da zihinsel olarak seyahat etme ve ufkunuzu açma ihtiyacı içindesiniz. Farklı kültürler ve düşünce
biçimleri ilginizi çekiyor ve olaylara dar bir çerçeveden bakmak yerine yüksek bir noktadan bakmak ve büyük düşünmek istiyorsunuz. Kurs ve seminerler bilgi açlığınızı doyurabilir.

Balık
Sevgili Balık, derin duygularınız bugün daha da derine inebilir.İlişkilerde çok hassassınız ve başkalarından gelen en ufak titreşimi bile algılıyorsunuz. Otorite konumundaki kişiler bugün size yardımcı olacak ve yol gösterecekler. Evdeki hareket devam ediyor, bugün bu konularda hızlı yol alabilirsiniz.


Balık Burcu 20 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

20 Şubat 2017 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Geleceğe yönelik bazı endişeleriniz olsa bile sorunların üzerine gitmeyeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için olumlu bir tavır içinde

Kova Burcu 20 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

20 Şubat 2017 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve yeni projeler yapacaksınız. Akrabalarınız, kuzenler, kardeşler ve çocuklar ile ilgilenecek onların

Oğlak Burcu 20 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

20 Şubat 2017 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Güne keyifli başlayacaksınız ve sabah rüyalarının etkisi ile duygularınız yükselecek. Rüyalarınızı hatırlayabilirsiniz, dikkatli inceleyin. Hatırlamıyorsanız üstünde fazla