Ana Sayfa | KÜLTÜR-SANAT

Fenerbahçeli taraftar yarışmadaki o soruyu bilemedi


Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada yarışan Fenerbahçeli taraftar, "100.yılında şampiyon olan 2 kulüp hangisidir?" sorusuna cevap veremeyince büyük üzüntü yaşadı.

Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada "100.yılında şampiyon olan 2 kulüp hangisidir?" sorusu soruldu.Yarışmacı soruya 'Fenerbahçe-Galatasaray' cevabını verdi. Doğru cevap ise 'Beşiktaş-Fenerbahçe' idi. Yarışmanın sonucusu Selçuk Öktem, Galatasaray'ın 100. yılında Fenerbahçe'nin şampiyon olduğunu hatırlattı.Fenerbahçeli olduğunu belirten yarışmacı, 'En çok güvendiğim soruyu bilemedim.' itirafında bulundu ve büyük üzüntü yaşadı.


Duman Londra konserine sayılı günler

Duman hayranlarının sabırsızlıkla beklediği Londra konseri için geri sayım başladı

Yılmaz Erdoğan'ın en son yönettiği film

Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı ve Demet Akbağ ile senelerce kapalı gişe oynadıkları Haybeden Gerçeküstü Aşk'ın film uyarlaması olan filmde aynı partide tanışan 4 ayrı çift üzerinden bir ilişkinin başlangıcından sonuna kadarki süreçler komik bir dille ele alınıyor.

Haluk Levent İzmir Marşı ile rekora koşuyor işte o video tıkla izle

18 Çanakkale Mart zaferi öncesi İzmir Marşı'nı söyleyen Haluk Levent, bu klibi Bağımsızlık mücadelemizde emperyalist kuvvetlere ‘Çanakkale geçilmez’ diyen bütün şehitlerimize armağan etti.