Ana Sayfa | KÜLTÜR-SANAT

Bülent Ortaçgil Erkan Oğur İsmail Hakkı Demircioğlu Londra Konseri

Bülent Ortaçgil Erkan Oğur İsmail Hakkı Demircioğlu Londra Konseri

Konser bu haftasonu Londra, Islington Assembly Hall’de yapılacak. Bülent Ortaçgil’in ‘özel orkestrası’ ile katılacağı gecede, sahne arkadaşları Erdal Akyol , Cem Aksel ve Baki Duyarlar eşlik edecek.

AVRUPA GAZETE/LONDRA-Kuzey Londra'da müzik şöleni var. 27 Kasım Pazar günü Islington Assembly Hall’de yapılacak. Bülent Ortaçgil’in ‘özel orkestrası’ ile katılacağı gecede, sahne arkadaşları Erdal Akyol (contrabass), Cem Aksel(drums) ve Baki Duyarlar(keyboards) eşlik edecek. Geceyi düzenleyen Studio Live yöneticileri Çağlayan Ertan ve Zeynep Dalkiran biletler için acele edilmesini tavsiye etti. Geceyle ilgili detaylı bilgi Zeynep Dalkıran07944 430 349 ve  07404 123 200 nolu telefonlardan alınabilecek.

 

KONSER YERİ ADRESİ:

Islington Assembly Hall

Upper Str. London N1 2UD

Kapı açılış: 19.00’da

27 Kasım Pazar günü  

BİLET SATIŞ YERLERİ:

Stone Cave (Taş Mağara)

Mem Laz (Islington)

Limonatta (Stoke Newington)

Mezzo (Harringay)

Rakkas (Harringay)

 

Recep İvedik 5 filminin fragmanı yayınlandı

Sevilerek izlenen Recep İvedik serisinin beşinci filminin fragmanı yayınlandı.

VAR GİT GÜZEL VAR GİT

Kekik kokulu yaylalarda gezersin Gerdanına gök boncuk dizersin Bilmemki beni neden üzersin Var git guzel  zamanım değil Yaylanın doruklarındadır yerimiz Koyun keçidir  evvelden sürümüz Çok ömür geçirdi  herbirimiz Senin için koşar gelir

Yılmaz Erdoğan sinemayı bırakıyor mu

Ünlü oyuncu Yılmaz Erdoğan radikal bir karar alarak sinemayı bıraktığını, bundan sonra tiyatroya ağırlık vereceğini açıkladı.