Ana Sayfa | KÜLTÜR-SANAT

Cesur ve Güzel dizisinin 4.bölüm fragmanı yayında, işte geçen hafta yaşananlar


Ay Yapım imzalı, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün başrolünde yer aldığı Cesur ve Güzel dizisi yeni bölümüyle haftaya perşembe günü ekranlarda olacak. Dizinin son bölümünde Cesur ve Sühan arasındaki yakınlaşma damgasını vurdu. Cesur, Sühan'ı yemeğe davet etti. Peki, son bölümün ardından Cesur ve Güzel 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte sevilen dizinin detayları haberimizde...

Dizinin bu haftaki bölümünde şunlar yaşanmıştı: Cesur'un gizemini çözmekte kararlı olan Sühan, emin adımlarla eyleme geçmiş, onu köşeye sıkıştırmayı başarmıştır. İstanbul’daki evini bulduğu Cesur’un kapısını hiç düşünmeden çalar ancak onun yalanını ortaya çıkarmak için yaptığı hamle kendisini zor durumda bırakır. Ancak, Cesur'un gizemine aralanan kapıyla, büyük bir şaşkınlık yaşar. Sühan’ın kendisini takip etmesine izin veren Cesur, onun bu tavrına şaşırır ama eline geçen kozu da değerlendirme fırsatını kaçırmak istemez. Beklenmeyen ziyareti sırasında Cesur’un hayatında çok özel bir detay bulan Sühan, Cesur’a hayranlık duymaya başlar. Cesur ve Sühan’ın İstanbul’da baş başa yiyecekleri akşam yemeği onları daha da yakınlaştırır. Aralarındaki mesafenin hızla yok olması sadece Banu’yu çok rahatsız eder. Cesur ve Güzel yeni bölümünde zor duruma düşecek olan bir diğer isim ise Cahide’dir. Ancak yine büyük bir şansla Hülya'yla başlattığı hamilelik oyunun sürdürmeyi başarır. Tahsin Korludağ ile Mihriban arasındaki gerginlik etkisini giderek arttırır. Adalet ile Mihriban karşı karşıya gelir. Kasabanın ortasında hakarete uğrayan Adalet, Mihriban’ı cezalandırmak için Tahsin’den yardım ister. 

Cesur ve Güzel dizisinin 4.bölüm fragramını yayınlandı. Dizinin yeni bölümleri artık perşembe günleri yayınlanacak. 


Bal mumu heykel müzesinde o sanatçının heykeli yok

İstanbul'da açılan bal mumu heykel müzesinde her alandan pek çok ünlü ismin heykeli bulunuyor. Tarkan'la görüşmüş olmalarına rağmen müzede heykelinin olmaması dikkatlerden kaçmadı.

Sinemaseverlere müjde, bu hafta 8 film vizyona giriyor

Sinema salonlarında bu hafta 5'i yerli olmak üzere 8 film izleyicilerle buluşacak

Vatanım Sensin dizisinin fragmanı yayında, merak edilen 'Leon' sorusuna cevap bulunacak

Vatanım Sensin 6. bölümünün son fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan dizide merak edilen "Leon öldü mü?" sorusunun cevabını alabilirsiniz.