Ana Sayfa | KÜLTÜR-SANAT

Cesur ve Güzel dizisinin 4.bölüm fragmanı yayında, işte geçen hafta yaşananlar


Ay Yapım imzalı, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün başrolünde yer aldığı Cesur ve Güzel dizisi yeni bölümüyle haftaya perşembe günü ekranlarda olacak. Dizinin son bölümünde Cesur ve Sühan arasındaki yakınlaşma damgasını vurdu. Cesur, Sühan'ı yemeğe davet etti. Peki, son bölümün ardından Cesur ve Güzel 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte sevilen dizinin detayları haberimizde...

Dizinin bu haftaki bölümünde şunlar yaşanmıştı: Cesur'un gizemini çözmekte kararlı olan Sühan, emin adımlarla eyleme geçmiş, onu köşeye sıkıştırmayı başarmıştır. İstanbul’daki evini bulduğu Cesur’un kapısını hiç düşünmeden çalar ancak onun yalanını ortaya çıkarmak için yaptığı hamle kendisini zor durumda bırakır. Ancak, Cesur'un gizemine aralanan kapıyla, büyük bir şaşkınlık yaşar. Sühan’ın kendisini takip etmesine izin veren Cesur, onun bu tavrına şaşırır ama eline geçen kozu da değerlendirme fırsatını kaçırmak istemez. Beklenmeyen ziyareti sırasında Cesur’un hayatında çok özel bir detay bulan Sühan, Cesur’a hayranlık duymaya başlar. Cesur ve Sühan’ın İstanbul’da baş başa yiyecekleri akşam yemeği onları daha da yakınlaştırır. Aralarındaki mesafenin hızla yok olması sadece Banu’yu çok rahatsız eder. Cesur ve Güzel yeni bölümünde zor duruma düşecek olan bir diğer isim ise Cahide’dir. Ancak yine büyük bir şansla Hülya'yla başlattığı hamilelik oyunun sürdürmeyi başarır. Tahsin Korludağ ile Mihriban arasındaki gerginlik etkisini giderek arttırır. Adalet ile Mihriban karşı karşıya gelir. Kasabanın ortasında hakarete uğrayan Adalet, Mihriban’ı cezalandırmak için Tahsin’den yardım ister. 

Cesur ve Güzel dizisinin 4.bölüm fragramını yayınlandı. Dizinin yeni bölümleri artık perşembe günleri yayınlanacak. 

Kuzey Kıbrıs Londra'ya taşınıyor, Kıbrıslı Türkler bu festivalde buluşuyor!

KKTC Turizm ve Çevre Bakanlığı’nın desteği ile North Cyprus UK Direktörü Zorlu Cezaroğlu organizasyonuyla 5-6 Mayıs 2017 tarihlerinde Londra’nın Islington bölgesinde bulunan The Business Design Centre’de “Festival of North Cyprus” isimli bir etkinlik düzenlenecektedir.

Meydan Sofrası, Happy Days Holiday ve Taç Porselen Sponsorluğuyla Pepee Londra’da

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Türk çizgi dizisi Pepee, ‘Sevmek Zamanı’ isimli tiyatro gösterisiyle Londra’ya geliyor.

Hızlı ve Öfkeli 8 ilk 5 günde rekor kırdı

Sinema sektörüne damga vuran aksiyon serisinin devamı Hızlı ve Öfkeli 8'i ilk 5 günde bir milyonu aşkın kişi izledi