Ana Sayfa | KÜLTÜR-SANAT

Model grubu dağılıyor mu


Ayrılık çanlarının çaldığı Model grubunun solisti Fatma Turgut, 'Model bitmiştir' diye açıklama yaptı.

Ayrılık iddiaları ile sarsılan Model grubunda yeni bir gelişme yaşandı. Grubun solisti Fatma Turgut, 'Model bitmiştir' dedi, grubun üyelerinden ise açıklama gecikmedi.2005 yılında kurulan ve 2009 yılındaki Perili Sirk albümüyle hafızalarda yer edinen Model grubunun geçtiğimiz aylarda dağılması hakkında söylentiler çıkmıştı. Son zamanlarda akıbeti belli olmayan müzik grubunun solisti, 'Fatma Turgut' adıyla tek başına sahne alıyordu.

"ÖLÜM GİBİ BİR ŞEY OLDU AMA KİMSE ÖLMEDİ"

Son olarak Twitter hesabından paylaşım yapan Model grubu solisti Fatma Turgut, "Bekle deyip gittiler, ben bekledim, onlar gelmedi. Ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi. MODEL bitti arkadaşlar" sözleriyle son noktayı koyan açıklamayı yaptı.


Recep İvedik 5 filminin fragmanı yayınlandı

Sevilerek izlenen Recep İvedik serisinin beşinci filminin fragmanı yayınlandı.

VAR GİT GÜZEL VAR GİT

Kekik kokulu yaylalarda gezersin Gerdanına gök boncuk dizersin Bilmemki beni neden üzersin Var git guzel  zamanım değil Yaylanın doruklarındadır yerimiz Koyun keçidir  evvelden sürümüz Çok ömür geçirdi  herbirimiz Senin için koşar gelir

Yılmaz Erdoğan sinemayı bırakıyor mu

Ünlü oyuncu Yılmaz Erdoğan radikal bir karar alarak sinemayı bıraktığını, bundan sonra tiyatroya ağırlık vereceğini açıkladı.