Ana Sayfa | KÜLTÜR-SANAT

Model grubu dağılıyor mu


Ayrılık çanlarının çaldığı Model grubunun solisti Fatma Turgut, 'Model bitmiştir' diye açıklama yaptı.

Ayrılık iddiaları ile sarsılan Model grubunda yeni bir gelişme yaşandı. Grubun solisti Fatma Turgut, 'Model bitmiştir' dedi, grubun üyelerinden ise açıklama gecikmedi.2005 yılında kurulan ve 2009 yılındaki Perili Sirk albümüyle hafızalarda yer edinen Model grubunun geçtiğimiz aylarda dağılması hakkında söylentiler çıkmıştı. Son zamanlarda akıbeti belli olmayan müzik grubunun solisti, 'Fatma Turgut' adıyla tek başına sahne alıyordu.

"ÖLÜM GİBİ BİR ŞEY OLDU AMA KİMSE ÖLMEDİ"

Son olarak Twitter hesabından paylaşım yapan Model grubu solisti Fatma Turgut, "Bekle deyip gittiler, ben bekledim, onlar gelmedi. Ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi. MODEL bitti arkadaşlar" sözleriyle son noktayı koyan açıklamayı yaptı.

Kuzey Kıbrıs Londra'ya taşınıyor, Kıbrıslı Türkler bu festivalde buluşuyor!

KKTC Turizm ve Çevre Bakanlığı’nın desteği ile North Cyprus UK Direktörü Zorlu Cezaroğlu organizasyonuyla 5-6 Mayıs 2017 tarihlerinde Londra’nın Islington bölgesinde bulunan The Business Design Centre’de “Festival of North Cyprus” isimli bir etkinlik düzenlenecektedir.

Meydan Sofrası, Happy Days Holiday ve Taç Porselen Sponsorluğuyla Pepee Londra’da

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Türk çizgi dizisi Pepee, ‘Sevmek Zamanı’ isimli tiyatro gösterisiyle Londra’ya geliyor.

Hızlı ve Öfkeli 8 ilk 5 günde rekor kırdı

Sinema sektörüne damga vuran aksiyon serisinin devamı Hızlı ve Öfkeli 8'i ilk 5 günde bir milyonu aşkın kişi izledi