Ana Sayfa | KÜLTÜR-SANAT

Model grubu dağılıyor mu


Ayrılık çanlarının çaldığı Model grubunun solisti Fatma Turgut, 'Model bitmiştir' diye açıklama yaptı.

Ayrılık iddiaları ile sarsılan Model grubunda yeni bir gelişme yaşandı. Grubun solisti Fatma Turgut, 'Model bitmiştir' dedi, grubun üyelerinden ise açıklama gecikmedi.2005 yılında kurulan ve 2009 yılındaki Perili Sirk albümüyle hafızalarda yer edinen Model grubunun geçtiğimiz aylarda dağılması hakkında söylentiler çıkmıştı. Son zamanlarda akıbeti belli olmayan müzik grubunun solisti, 'Fatma Turgut' adıyla tek başına sahne alıyordu.

"ÖLÜM GİBİ BİR ŞEY OLDU AMA KİMSE ÖLMEDİ"

Son olarak Twitter hesabından paylaşım yapan Model grubu solisti Fatma Turgut, "Bekle deyip gittiler, ben bekledim, onlar gelmedi. Ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi. MODEL bitti arkadaşlar" sözleriyle son noktayı koyan açıklamayı yaptı.


Mozart’ın Idomeneo oyunu İstanbullu opera severler ile buluşuyor

Müzik dehası Mozart’ın savaş sonrası Girit Adası’nda geçen bir aşk hikâyesi etrafında kurguladığı ünlü eseri ‘Idomeneo’ İstanbullu opera severler ile buluşuyor.

Mert Erkan Defilesi, Keşke bordo ekoseli bir eteğim olsaydı şiirinden

Mert Erkan, Sonbahar 2017 koleksiyonunu, Mercedes Benz Fashion Week İstanbul kapsamında moda severler ile buluşturdu

Tiyatro oyunundaki kız kıza öpüşme sahnesi tepki çekecek

Kadıköy'de Akla Kara Tiyatrosu'nda sahnelenen '15 Dakikalık Şöhret İçin Neleri Göze Alırsınız?' oyunun prömiyerinde kız kıza öpüşme sahnesinin tepki çekeceği iddia ediliyor.