Ana Sayfa | KÜLTÜR-SANAT

İstanbul Kırmızısı'nın galasına ünlüler akın etti


Ferzan Özpetek'in yapımcılığını üstlendiği ve birbirinden başarılı oyuncu kadrosunu barındıran İstanbul Kırmızısının galası için sanat camiasından pek çok kişi Beşiktaş Kültür Merkezi'nde buluştu.

3 Mart'ta vizyona girecek olan İstanbul Kırmızısı'nın galasına sanat dünyasından ünlü isimler akın etti. Ferzan Özpetek yapımı İstanbul Kırmızısı'nın galası için ünlüler Beşiktaş Kültür Merkezi'ne akın etti. Filmin başrol oyuncuları Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Mehmet Günsür ve Nejat İşler kırmızı halıda poz verdi. Sanat dünyasından, Orhan Gencebay, Emel Sayın, Oya Başar, Yılmaz Erdoğan, Deniz Çakır gibi bir çok isim galaya akın etti. Daha önce çeşitli Roma'da gala yapan film 3 Mart'ta vizyona girecek.

Nükhet Duru, Britanya Türk Kadınları için Londra'ya geliyor

Londra’da 2002 yılında kurulan, en etkin sivil toplum kuruluşlarından Britanya Türk Kadınları Derneği 30 Nisan Pazar günü, 15’inci kuruluş yıldönümünü Millenium London Mayfair Hotel’de kutlayacak.

İngiltere Türk Dünyası UCL’de Nevruz Festivali’nde baharı kutladı

Birleşik Krallık’ta yaşayan, Türk Dünyası University College of London’da düzenlenen Bahar Festivali’nde biraraya gelerek baharı kutladı. Tataritan’dan, Kazakistan’a, Irak Türkmenlerinden, Kırım Tatarlarına kadar Türk dünyası toplulukları Londra’da bayramda buluştu.

Serinin son filminin fragmanı yayında Örümcek Adam eve dönüyor

Çizgi romandan uyarlanan Örümcek Adam serisinin son filmi "Eve Dönüş"ün fragmanı yayınlandı. Film 7 Temmuz'da sinemalarda olacak