Ana Sayfa | MAGAZİN

Yeni projelerle Türkiye'yi güldürmeye hazırlanıyorlar

Türkiye'nin en komik 4 ismi; Ata Demirer, Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz ve Şafak Sezer yine yeni filmleriyle güldürmeye hazırlanıyor.

Ata Demirer'in Kosan TV'de canlandırdığı veteriner Niyazi Gül'ün maceralarını anlattığı BKM yapımı filmi Niyazi Gül Dört Nala, 8 Mayıs'ta gösterime girecek. Demirer'in Demet Akbağ, Şebnem Bozoklu ve Levent Ülgen'le başrollerini paylaştığı filmin fragmanı görücüye çıktı. Demirer'in senaryosunu Vedat Özdemiroğlu, Öğünç Ersöz, Cihan Ceylan'la yazdığı filminde hayvanlar da başrolde...

Şahan oyuncu seçiyor

Şahan Gökbakar, yeni filmi Osman Pazarlama'ya haziran ayında başlıyor. Sri Lanka'dan saç düzleştirici ithal eden Osman Pazarlama şirketinin sahibinin komik maceralarını anlatacak olan filmde Demet Akalın ve eşi Okan Kurt da rol alacak. Filmin diğer oyuncularını Gökbakar, tıpkı Celal ve Ceren filminde olduğu gibi sosyal medyadan yaptığı duyuruyla seçecek. Mail adresi paylaşan Gökbakar, "Film için cast görüşmeleri başladı. Yine bir Gökbakar kardeşler filmi belki de yeni yetenekleri bulup çıkaracak. Herkesle tek tek görüşme imkanım malesef olmuyor başlarda ama sonra elemeler belirli bir sayıya gelince görüşüyorum. Şimdiden herkese başarılar" açıklamasını yaptı.

Kolpaçino serisine devam

Şafak Sezer, Kolpaçino serisinin yeni filmi "Kolpaçino 3 Devre" için hazırlıklara başladı. Serinin 29 Ekim 2009'da seyirciyle buluşan ilk filmi "Kolpaçino" 457 bin 687, 11 Mart 2011'de gösterime çıkan "Kolpaçino Bomba" ise toplam 736 bin 320 kişilik gişe yapmıştı. Yapımcılığını Erdal Acar'ın üstlendiği filmde Erkan Petekkaya da mafya babasını canlandıracak. 

Cem senaryoyu gizliyor

Cem Yılmaz da yeni filmine haziranda başlıyor. Yeni tiplemesinin ilk görüntülerini sosyal medyadan paylaşan ünlü komedyen yine Zafer Algöz, Ozan Güven'in yanı sıra Berrak Tüzünataç'la çalışacak. Yılmaz kıvırcık peruğuyla kamera karşısına geçeceği filminin senaryosunu şimdilik gizli tutuyor. 


O Ses Türkiye jürilerinin haftalık kazancı dudak uçuklattı

O Ses Türkiye jürisi Sibel Can, Hadise, Murat Boz, Gökhan ve Hakan Özoğuz'un haftalık kazançları dudak uçuklattı

Caner Çalışır’ın sağlık durumu hakkında üzen gelişme

Sosyal medya fenomeni Caner Çalışır’ın sağlık durumu hala ciddiyetini koruyor

Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çifti bebek mi bekliyor

Geçtiğimiz Ağustos ayında muhteşem bir düğünle dünya evine giren Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çifti önceki akşam Beşiktaş Ezop Sahne'den çıkarken görüntülendi