Ana Sayfa | MAGAZİN

Nadja Masaj Yaptırdı Magazin Sallandı


Survivor'da yarışan Nadja Zagli'nin masaj yaptırdığı görüntüler ortaya çıkınca magazin medyası bu habere kilitlendi.

Yunan Nadja masaj yaptırdı Türk magazin gündemi sallandı!Survivor'da yarışan Nadja Zagli'nin masaj yaptırdığı görüntüler ortaya çıkınca magazin medyası bu habere kilitlendi.Yunanlı yarışmacı 29 yaşındaki Nadya masaj yaptırıyor ve makyaj yapıyor.Görüntüler sosyal medyada yayınlandıktan sınra herkes bu videoyu izlemeye koştu.Survivor All Star'da Gönüllüler takımında yarışan Yunan yarışmacı Nadya Zagli'nin masaj yaptırırken çekilen görüntüleri sosyal medyaya düştü. Oldukça ilgi çeken görüntülerin Yunanistan'da yayınlanan bir televizyon programı için kaydedildiği sanılıyor.

SURVİVOR NADYA KİMDİR?
 Survivor Yunanistan, Türkiye yarışmasında yarışan Nadya Zagli, Türk takımında yarışan Selim Sabah ile aşk yaşamaya başlamış ve yarışmadan sonra evlenmişler ancak bir süre sonra boşanmışlardır.29 yaşında olan Nadya Zagli'nin boyu 1.66 kilosu ise 50 göz rengi yeşildir


Şarkıcı Aydilge'den Demet Akalın Aleyna Tilki polemiği hakkında şok sözler

Şarkıcı Aydilge, Demet Akalın-Aleyna Tilki polemiğinin gereksiz olduğunu ve bunun "danışıklı dövüş" olduğunu söyledi.

ABD'li oyuncu Lindsay Lohan'a havaalanında başörtü engeli hedef alındım

ABD'li ünlü oyuncu Lindsay Lohan, Heathrow Havaalanı'nda başörtülü olduğu gerekçeyle durdurulup iki kez arandığını ve bunun çok korkutucu olduğunu açıkladı.

Ünlü oyuncu Leyla Tuğutlu ilk kez sevgilisiyle objektiflere yakalandı

İstanbul'da sevgilisi Ceyhun Engin ile Zorlu AVM'de dolaşan Leyla Lydia Tuğutlu fotoğraflarının çekildiğini fark edince açıklamada bulundu.