Ana Sayfa | MAGAZİN

Ütopya'da 5 Mayıs Salı gecesi kim elendi

Ütopya

TV8 kanalından ekranlara gelen Ütopya adlı yarışmaya dün 1 yarışmacı daha veda etti

TV8 ekranlarında hafta içi her gece ekrana gelen Ütopya’da bu hafta kritik bir oylama vardı. Kafe grubunun iki kurucusu olan Serkan ve Tuncay arasındaki dostluk şok bir olayla bozulmuştu. Serkan’ın grupta lider olmak için gizlice Harun’la yazıştığı ve kendisine destek istediği not kağıtlarını Tuncay bulmuş ve okuyunca grupta büyük bir gerilim yaşanmıştı. Tuncay dostu olan Serkan’ın arkasından kendisi hakkında yazıştığını öğrendikten sonra grupta eski dostluk havası kırgınlığa bırakmış ve Serkan da elenmek istediğini söylemişti.

Semih’lerin grubu Serkan’ın adını yazarak elemeye kalmasını sağlarken, Kafe grubu da Altar ve Kaan’ı yazmıştı. Ütopya’da dün gerçekleşen eleme sonucunda Kafe grubunun kurucusu olan ve yarışmadaki en önemli isimlerden olan Serkan’ın adı çıktı. SMS oylaması sonucunda Serkan yarışmaya veda eden isim olurken, ilk günden bu yana 192 gün boyunca Ütopya’da mücadele eden Serkan’ın elenmesi herkesi şoke etti. Son günlerde aralarında soğukluk olan Serkan ile Tuncay da herşeyi bir kenara bırakıp samimi bir şekilde vedalaştı. Serkan’ın elenmesinden sonra Kafe grubunda dengelerin nasıl değişeceği ise merak konusu oldu.

ÜTOPYA 'da kim elendi sorusunun yanıtı TV8 ekranlarındaki son bölümde belli oldu. Ütopya yarışmasının lider isimlerinden Cafe Grubunun en güçlü ismi olan Serkan Ercan elendi. Serkan'ın elenmesi ile birlikte Semih Öztürk'ün önünde duracak isim kalmadı.

Bu hafta Ütopya'da elenen isim Cafe Grubu'nun en güçlü iki isminden biri olan Serkan olunca büyük bir şok yaşandı. Ütopya 'nın en centilmen ve yardımsever ismi olarak bilenen Serkan , Semih Öztürk'ü de dizginleyen isim olarak öne çıkmıştı.

ÜTOPYA'DA SERKAN NASIL ELENDİ?
Serkan Ercan Ütopya elemesinde SMS oylamasına Altar ve Kaan ile birlikte gitti. Her oylama sonrası olduğu gibi SMS sonuçlarının geldiği kağıdı yine Serkan Ercan açtı. Serkan bu kez elenen isim olarak kendi adını okudu.

Kendi ismi zarftan çıkan Serkan Ercan böylece 192. günün sonunda Ütopya'ya veda eden isim oldu. Eşyalarını toparlayan Serkan, Ütopya'ya ve hayallerine veda ederken göz yaşlarına hakim olamadı. Serkan ile beraber potaya çıkan yarışmacılardan Altar ve Kaan ise Ütopya'daki yollarına devam ediyorlar. Ütopya'nın en çok taraftar kitlesine sahip olan isminin elenmesi şaşkınlık yarattı.


Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı 24 Ocak

Ekranların ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor'da bu akşam ödül oyunu oynandı. Kazanan takım ünlüler oldu

Kemal Doğulu ve Kadir Doğulu kardeşlerin acı günü

Kemal Doğulu ve Kadir Doğulu kardeşlerin babası Rasim Doğulu, dün akşam kalp krizi geçirdi. Hayatını kaybeden Doğulu, son yolculuğuna uğurlandı.

Yeşim Salkım Hakan Eratik ile boşanma sürecinde rahim kanseri olmuş

Hakan Eratik ile boşanma sürecinde yaşadıklarını hala atlatamadığını belirten Yeşim Salkım, "O dönem rahim kanseri teşhisi konuldu. Rahmim alındı" dedi.