Ana Sayfa | MAGAZİN

Survivor All Star'da 6 Mayıs Çarşamba gecesi kim elendi

Survivor All Star

TV8 kanalından izleyiciye ulaşan yarışma Survivor All Star'da dün ünlüler takımından bir isim adaya veda etti

Survivor All Star’da seyircilerin kullandıkları oylar sonucu bu hafta diğer rakiplerinden daha az alarak Ünlüler takımına dolayısıyla Dominik’e veda eden isim açıklandı. Pascal Nouma Survivor All Star’dan elendi.

SMS OYLAMASINDA SERENAY BİRİNCİ
Pazar günü yapılan SMS oylamasında Ünlüler takımından en çok ayı alarak birinci olan isim Serenay oldu: Benim için el açıp dua eden ve benim destekleyerek haftanın birincisi yapan herkesten Allah razı olsun. Onların desteklerini şu haftada hissetmek benim için çok önemliydi. Benim bir düşüncem var. Hep o düşüncede ilerlemek istiyorum. Bu düşünce bana ailem tarafından aktarıldı. Survivor’da bile o düşünceden kopmaya niyetim yok. Gittiğim her yolda yüreğimi koyacağım. Mühim olan insanlık.

SERENAY PASCAL'IN İSMİNİ VERDİ
Bu hafta Hakan ve ben çok yıprandık. Hakan’ın benden bir isteği var. Onu yerine getireceğim. Eğer birinci olursanız lütfen bu ismi benim karşıma söyler misiniz dedi. Benim de boynumun borcudur Hakan’ın bu isteğini yerine getirmek. Aklımdaki isim Pascal Nouma.

MERVE AYDIN DOĞUKAN'IN İSMİNİ VERDİ
Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Merve Aydın, Hakan ve Pascal’ın ardından gitmesi için Doğukan’ın adını verdi. Doğukan ilk kez aday olmuş oldu. Merve Aydın, "Doğukan'ın elenmeyeceğini düşünerek onun ismini söylüyorum. Umarım elenmez" dedi.

SEMBOL OYUNUNDA MERVE AYDIN FARKI
Sembol oyununun ilk turunda elenen isim Begüm oldu. İkinci etapta ise Berna elendi. Sonraki etapta Nadya, Serenay ve Merve Aydın yarıştı. Tahta parçalardan 7 dakika boyunca kule yapmaya çalıştılar. Bu yarışma Serenay elendi. Sembol oyunu finalinde kazınlarda Merve Aydın ile Nadya kozlarını paylaştı. Son derece üstün bir oyunla kazanan Merve Aydın oldu. Merve, Survivor All Star boyunca dördüncü sembol oyununu kazanmış oldu.

ERKEKLERDE SEMBOL OYUNU BOZOK’UN
Erkeklerdeki sembol oyununda ilk turda Hilmi Cem elendi. İkinci aşamada ise bu kez elenenler Hakan ve Pascal oldu. Son dörde Hasan, Turabi, Bozok ve Doğukan kaldı. Turabi, Bozok ve Doğukan aynı anda bitişe vardılar. Bu turda sembole veda eden isim Hasan oldu. Kule oyununda ise elenen Turabi oldu. Doğukan ve Bozok son ikiye kaldı. Seramik kırma oyununda mükemmel bir performans sergileyen Bozok sembolün sahibi oldu.

Rüzgar Çetin ilk kez konuştu kaza sonrası hayatım değişti

İstanbul Beşiktaş'ta bir polisin ölümüne neden olan Rüzgar Çetin ilk kez davayla ilgili konuştu

Aleyna Tilki'nin son bombası takipçilerini şaşırttı

Son zamanların en çok konuşulan genç popçusu Aleyna Tilki yaptığı son paylaşımla takipçilerini şaşırttı

Hadise'nin 1 haftalık tatili pahalıya patladı

O Ses Türkiye'nin final yapmasının ardından Maldivler ve Dubai'ye tatile çıkan popçu Hadise'nin 1 haftalık tatili pahalıya patladı