Ana Sayfa | MAGAZİN

Şahan Gökbakar'dan Selin Ortaçlı'ya büyük jest

Şahan Gökbakar

Geçtiğimiz günlerde Prag'da sevgilisi Selin Ortaçlı ile evlenen Şahan Gökbakar, eşine Çubuklu Vadi'de 3 milyon dolara ev aldı

Selin Ortaçlı ile evlenen Şahan Gökbakar'ı babalık heyecanı sardı. Eşi 4 aylık hamile olan Gökbakar, doğacak bebeği için 3 milyon dolara Çubuklu Vadi'de ev aldı.
TÜM KOMŞULARI ÜNLÜ
Gökbakar, evi 3 milyon dolara Şeyhmus Tatlıcı'dan aldı. Tatlıcı'nın içine disko yaptırdığı villa, basına daha önce haber olmuştu. Villada tadilat başlatan ünlü komedyen, böylece aynı sitede oturan engin altan Düzyatan ve Emre Belözoğlu'na komşu oldu.Şahan Gökbakar-Selin Ortaçlı, yeni evlerinde Fenerbahçeli Emre Belözoğlu, engin altan düzyatan, Mustafa Sandal, Ralf Tezman ve işadamı Murat Tarman gibi isimlere komşu olacak.
SELİN ORTAÇLI KİMDİR?
Gerçek adı Ayla Selin Ortaçlı olan güzel oyuncu 24 Aralık 1986 yılında İstanbulda doğdu. Küçük yaştan beri tasarım üzerine olan ilgisini ilkokuldayken Deri Show'un yaptığı Tasarım yarışmasında 1. oldu. İtalya'nın önemli okullarından birini kazanmasına rağmen Türkiye'den ayrılmak istemeyen güzel oyuncu Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümünü okudu. 2006 yılında Fashion TV'nin düzenlediği Moda ödüllerinde "Gelecek Vaat Eden En İyi Bayan Model" ödülünü aldı.Kariyerine modellikle başlayan Selin Ortaçlı, şimdilerde rol aldığı dizilerle adından söz ettiriyor. İlk oyunculuk deneyimini Araf Zamanı dizisinde yaşayan oyuncu Kara Para aşk ve Kalp Hırsızı dizileriyle birlikte beyaz camdaki kariyerini sürdürmeye devam etti.

ŞAHAN GÖKBAKAR KİMDİR?
22 Ekim 1980 yılında İzmir’de doğan Şahan Gökbakar, okul hayatına Ankara’da başladı ve ilk, orta, lise öğrenimini ODTÜ Koleji’nde tamamladı. ODTÜ Koleji’nden 1997-1998 eğitim döneminde Sosyal Bilimler Bölümü’nü bitirdi. 1998 yılında bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü‘ne başladı ve bu bölümden 2002 yılında başarıyla mezun oldu.1998 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'ne 350 kişi arasında ilk dörde girerek başladı ve bu bölümden 2002 yılında mezun oldu. Şahan Gökbakar 8. yaş günün kutladığı gün bir tafik kazasında babasını kaybetmiştir. Mezuniyetinden sonra çeşitli işler deneyen Gökbakar bir süre sonra "Zıbın" isminde bir program hazırladı ve bu program 2003'ü 2004'e bağlayan yılbaşı gecesi TV 8'de yayınlandı.Zıbın programında çoğu Reklam ve olayları alaya alırken mizah ve düşünceyi birleştirmişlerdir.Trt kanalında haftasonu yayınlanan "7. Gün" programında beş hafta sunuculuk yaptı. Ardından Zoka isimli gizli kamera  programının sunuculuğunu ve oyunculuğunu yapmaya başladı ve 13 bölüm devam ettirdi.  TV8 kanalında "Dikkat Şahan Çıkabilir" adlı  bir antimedya-skeç şov hazırladı ve bir sezonu 15 bölüm ile geride bıraktı.  22.02.2008 tarihinde vizyona giren ve Dikkat Şahan Çıkabilir programındaki tiplemelerden biri olan Recep İvedik filmi Türk sinema tarihinde en fazla izlenen filmlerden biri olmuştur. 13 Şubat 2009'de Recep İvedik 2, 12 Subat 2010'da Recep İvedik 3'ü, 2014'te Recep İvedik 4 ve ardından Recep İvedik 5' ile Türkiye'de sinema dünyasında büyük bir çıkış yakalamıştır...


Sosyal medyada öldüğünü açıklamıştı Devran Çağlar'dan Onur Akay'a dava

Onur Akay, kendisinin Devran Çağlar'ın öldüğüne dair haber yazmadığını aksine kısa süre önce Twitter hesabının çalındığını söylemesine karşılık, Çağlar felaket tellalına dava açacağını belirtti.

Müjdeli haber Arto'dan geldi Serdar Ortaç sonunda muradına erdi

Uzun zamandır bebek istediği için eşi Chloe'yi ikna etmeye çalışan Serdar Ortaç, nihayet baba oluyor

Yeşilçam'ın ünlü ismine büyük ayıp Nimet Alp'in cenaze törenine kimse katılmadı

Yeşilçam'ın "Gecekondu Yosması" lakaplı oyuncusu Nimet Alp kaldığı huzur evindeki yatağından düştükten kısa bir süre sonra hayata veda etti. Düzenlenen cenaze törenine bir avuç insan katıldı.