Ana Sayfa | MAGAZİN

Arda Turan ve kız arkadaşı tatile gitti

Tatile gittiler

Arda Turan, "arkadaşım" dediği kız arkadaşı Aslıhan Doğan'la tatile çıktı. Marmaris'e giden çift Instagram'dan fotoğraflar paylaştı

İspanya'da sezonun sona ermesinden sonra soluğu İstanbul'da alan ve adı sık sık magazin gündeminde yer alan Atletico Madrid'in milli futbolcusu Arda Turan, yeni sevgilisi Aslıhan Doğan'la birlikte Marmaris'te tatile çıktı.

BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Son günlerde sık sık birlikte görüntü veren ikilinin bu kez Marmaris'e tatile çıktıkları öğrenildi. Birlikte çekildikleri fotoğrafları paylaşan çiftin fotoğrafına beğeni ve yorum yağdı.

FENERLİ SEVGİLİ

TT Arena'da oynanan Beşiktaş maçına gelen Arda Turan'ın yeni kız arkadaşı Aslıhan Doğan'ın Instagram hesabından kendi baş harflerinin bulunduğu A.D yazılı Fenerbahçe fotoğrafını payşaması ise dikkat çeken diğer bir detay oldu.


Nejat İşler sevilen dizinin kadrosuna dahil oluyor

Son olarak İkimizin yerine adlı sinema filminde rol alan Nejat İşler Kanal D'nin sevilen dizisi Bodrum Masalına dahil oluyor

Sanatçı Ayberk Atilla için son görev

Kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybeden oyuncu Ayberk Atilla bugün düzenlenen törenle sonsuzluğa uğurlanıyor

İşte Arapların yeni Türk gözdesi

Bu yıla iddialı bir başlangıç yapan genç şarkıcı Ender Emek, Arapça alt yazılı son klibiyle Arapların yeni gözdesi oldu.