Ana Sayfa | MAGAZİN

Survivor All Star'da SMS oylamasında kim elendi

Survivor All star

Survivor All Star’da kim elendi , dokunulmazlığı kim kaybetti işte detaylı sonuçlar

SURVİVOR ALL STAR'DA ANIL TETİK ELENDİ

SMS SONUÇLARI

1- MERVE

2- SERENAY

3- HAKAN

4- ANIL

5- DOĞUKAN

 

ANIL TETİK KİMDİR?

Anıl Tetik, 1 Temmuz 1991 tarihinde İstanbul Küçükçekmece'de doğdu. Aslen Kırklareli'lidir.

Survivor Anıl, Kadir Has Üniversitesi'nde Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünde okudu. Aynı zaman bir motor sporcusu olan Survivor Anıl Tetik, tehlikeli bir spor olduğundan ailesinin karşı çıkmasına rağmen bu spora devam etmektedir. Bu alanda şampiyonluk sahibi de olan Survivor Anıl, 19 yaşındayken motor sporları için yoğun bir diyet yaptı ve tam 100 kilodan 75 kiloya 4 ayda düştü. Ailesinin itirazlarına rağmen kilo vererek çocukluk hayalini gerçekleştirmek için motor sporları dersleri almaya başladı.Survivor Anıl Tetik, motor sporlarında birçok derece ve başarı elde etti. İki kez Türkiye şampiyonluğu ve son olarak Doğu Avrupa Pist Şampiyonası'nda da birinci olarak üçte üç yaptı.

Geçmişte uçak pilotu olmayı isteyen Anıl Tetik, bu yüzden ingilizcesinin çok iyi olması gerektiğini biliyordu. Üniversite eğitimimi de bu yönde almak için Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümüne girdi. Fakat daha sonra bu isteği değişti. 2012 yılında Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılan Survivor Anıl, kariyerine oyunculuk yaparak devam etmek istedi. Bu yönde eğitim de alan Survivor Anıl; Oya Başar, Şafak Sezer gibi oyuncuların oynadığı "Alemin Kıralı" dizisinde oynadı.

Survivor ilk elemesinde yazılan isim Anıl Tetik oldu. Hakan Hatipoğlu 'Anıl seni geçte olsa tanıdığım için mutluyum. Ama Kıbrıs'a gitmek için seni yazmak zorundayım' diyerek onun ismini veren ilk isim oldu. Serenay Aktaş ve Doğukan Manço'da Anıl Tetik'in adını yazdı.  Bu hafta yine dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler, eleme gecesi gerginliğini bu haftada Ünlüler takımına bıraktı. Ünlüler takımından Doğukan dokunulmazlığı kazanarak elenmekten kurtuldu. Survivor ada konseyindeki oylamada Anıl 3, Serenay 2 oy aldı. Böylece Ünlüler, takımdan elemeye gönderdikleri isim Anıl oldu.  Survivor All Star Cumartesi-Pazar-Pazartesi-Salı-Çarşamba ve Perşembe TV8'de.

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI - 28 MAYIS

Survivor All Star ünlüler takımı en son 28 Mayıs'ta elemeye çıkmışlar ve ünlüler SMS sıralaması sonucunda Berna elenmişti.

1. Merve Aydın

2. Hakan Hatipoğlu

3. Seranay Aktaş

4. Anıl Tetik

5. Berna Canbeldek

6. Doğukan Manço

Survivor All Star'da Acun Ilıcalı Turabi'ye ağır sözler söyledi. Ilıcalı, kolyenle birlikte İstanbul'a gidersin dedi Survivor All Star 71. bölüm yine nefesleri kesecek. Dokunulmazlık oyununu kimin kazanacağı merak konusu oldu. Kıbrıs finaline doğru heyecan giderek artıyor.

Dokunulmazlık oyunu sonrası toplanan Ada Konseyi'nde Turabi Acun'dan yine sert bir uyarı alıyor. Acun'un "İlk olarak Turabi'yi uyarmak zorundayım. Bir kere olsaydı açıkçası hoş görecektim. Aynı tarzla devam edersen kolyeyle beraber İstanbul'a gidersin" sözleri dikkat çekiyor.

Modellikten sinemaya geçen Delevingne'in son hali herkesi şaşırttı

Ünlü model ve oyuncu Cara Delevingne'ın kahverengi saçlarının kazıttığı görüntülendi

Kim Kardashian'ın o hali şok etti

Ünlü TV sunucusu Kim Kardashian gittiği tatilde selülitleriyle konuşulmaya devam ediyor

Ece Uslu'nun hayatını kabusa çeviren sapık hayranına hapis cezası

Ünlü oyuncu Ece Uslu'ya sosyal medyadan tehdit içerikli yorumlar yazan ve sürekli takip eden sapık hayranına 2 ay 15 gün hapis cezası verildi