Ana Sayfa | MAGAZİN

Gelin adayı hüngür hüngür ağladı

Aylin Hanım gözyaşlarına boğuldu

Evleneceksen Gel programında taliplerini arayan Aylin Hanım, canlı yayında isyan etti. Şile yolunda köpeklere cinsel istismarda bulunulduğunu belirten genç kadın gözyaşlarına hakim olamadı

Şile'de bir arabanın içinde köpeklere tecavüz edildiğini söyleyen Aylin Hanım, köpeklerin çektikleri acıya daha fazla dayanamayarak öldüğünü anlattı. Veterinerinin tüm çabalarına rağmen yaşama döndüremediklerini ve 1 haftadır bu olayın etkisinden kurtulamadığını söyleyen gelin adayı gözyaşları içinde canlı yayından suç duyurusunda bulundu.

 


Şükran Ovalı ile Caner Erkin çifti neden evlenemeyecek

Şükran Ovalı ile Caner Erkin çifti evlilik tarihleri olan 2 Ocak 2017'yi ertelemek zorunda kaldı. Çıkan ailevi sorunlar nedeniyle İtalya'da yapılacak evlilik töreni ertelendi.

Sedef Avcı Kıvanç Kasabalı çifti 11 yıllık evliliğin sırrını açıkladılar

11 yıl önce evlenen Sedef Avcı-Kıvanç Kasabalı çifti evliliklerinin sırrını "sevgi, hoşgörü ve huzur" şeklinde açıkladı.

Game of Thrones oyuncusunun çıplak fotoğraflarını internette böyle paylaştılar

Hackerların son kurbanı Game of Thrones oyuncusu Maisie Williams oldu. Williams'ın tüm çıplak fotoğraflarını internet üzerinden paylaşan hackerların yeni hedeflerinin kim olacağı merak konusu.