Ana Sayfa | MAGAZİN

Kenan Doğulu'dan hayranlarına müjde

Kenan Doğulu'dan müjde

Pop müziğin sevilen ismi "Kenan Doğulu" Antalya'da verdiği konser sırasında hayranlarına yeni bir single müjdesinde bulundu

Uzun süredir bir albüm çıkarmayan Kenan Doğulu, 12'ncisi gerçekleştirilen Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali'nde sahne aldı. Antalyalı izleyicilere muhteşem bir gece yaşatan yakışıklı sanatçı, konser öncesi yaptığı kısa söyleşide sorulan sorular üzerine, 3 yıldır albüm yapmayan sanatçı, yeni bir single müjdesi verdi. Festivalde 20 bine yakın kişi Kenan Doğulu'nun şarkılarıyla eğlendi. Ahmet Erkal Spor Tesisleri'nde sahneye çıkan Kenan Doğulu, yaklaşık 2 saatlik konserinde eski ve yeni şarkılarını seslendirdi. Kenan Doğulu'yu dinlemek için konser alanında toplanan hayranları ateş, konfeti ve perküsyon şovlarıyla da unutulmaz bir gece yaşadı.Gece boyunca birbirinden hareketli parçalarıyla sevenlerini coşturan popçu yeni single'ı için tarihi henüz vermedi.


Kainat güzeli Tansu Sıla Çakır Türkiye'yi Filipinler'de temsil edecek

Türkiye'nin ikinci güzeli seçilen Tansu Sıla Çakır, 29 Ocak'ta düzenlenecek olan Kainat Güzellik Yarışması'na katılacak.

Recep İvedik 5 filmine tepkiler sürüyor

Recep İvedik 5 fragmanının yayınlanmasıyla başlayan tepkilere Güreş Federasyonu da eklendi

Birce Akalay'dan boşanan Sarp Levendoğlu'ndan şaşırtan hamle

3 yıl önce evlenen Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu geçtiğimiz günlerde boşanmışlardı. Sosyal medya hesaplarından birbirini silen ve boşanma sürecinde hiç konuşmayan Akalay ve Levendoğlu yepyeni bir gelişme yaşadı.