Ana Sayfa | MAGAZİN

Kenan Doğulu'dan hayranlarına müjde

Kenan Doğulu'dan müjde

Pop müziğin sevilen ismi "Kenan Doğulu" Antalya'da verdiği konser sırasında hayranlarına yeni bir single müjdesinde bulundu

Uzun süredir bir albüm çıkarmayan Kenan Doğulu, 12'ncisi gerçekleştirilen Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali'nde sahne aldı. Antalyalı izleyicilere muhteşem bir gece yaşatan yakışıklı sanatçı, konser öncesi yaptığı kısa söyleşide sorulan sorular üzerine, 3 yıldır albüm yapmayan sanatçı, yeni bir single müjdesi verdi. Festivalde 20 bine yakın kişi Kenan Doğulu'nun şarkılarıyla eğlendi. Ahmet Erkal Spor Tesisleri'nde sahneye çıkan Kenan Doğulu, yaklaşık 2 saatlik konserinde eski ve yeni şarkılarını seslendirdi. Kenan Doğulu'yu dinlemek için konser alanında toplanan hayranları ateş, konfeti ve perküsyon şovlarıyla da unutulmaz bir gece yaşadı.Gece boyunca birbirinden hareketli parçalarıyla sevenlerini coşturan popçu yeni single'ı için tarihi henüz vermedi.


Prova mı yaptı Çağatay Ulusoy kız isteme istedi

Duygu Sarışın ile aşk yaşayan Çağatay Ulusoy arkadaşı Umut Evirgen için kız isteyince hayranlarını yakında evlenecek mi diye meraklandırdı.

Şarkıcı Devran Çağlar öldü mü Onur Akay açıklama yaptı

Onur Akay, ikinci kez Twitter hesabının çalındığını ortaya atarak şarkıcı Devran Çağlar'ın ölüm haberinin asılsız olduğunu açıkladı.

Gelinim Olur Musun'un Sinem'inin yeni hali herkesi şok ediyor

Gelinim Olur Musun? adlı programda Semra kaynananın rahmetli oğluna aşık olan Sinem yeni haliyle 40 yıllık mankenlere taş çıkartıyor.