Ana Sayfa | MAGAZİN

Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar balayında

hatice şendil ve burak sağyaşar

29 Mayıs'ta evlenen ünlü çift, işlerin yoğunluğu nedeniyle balayına ancak çıkabildi. Şendil, Instagram hesabında yaptıkları tatilden video paylaştı.

29 Mayıs'ta dünyaevine giren Hatice Şendil ile Burak Sağyaşar, işlerinin yoğunluğu nedeniyle balayına çıkamamıştı.

MUTLU ANLARI TAKİPÇİLERİYLE PAYLAŞTI

Ünlü çift, Şendil'in rol aldığı dizinin final yapmasıyla İtalya'nın yolunu tuttu. Roma'da birbirinden keyifli pozlar veren Hatice Şendil ile Burak Sağyaşar, bu mutlu tatilden kareleri de instagram hesaplarında takipçileriyle paylaştı.


Sinemanın Kral ve Kraliçesi Sinemanın güzelleri belli oldu

Sinemaya yeni yüzler kazandırmayı hedefleyen ve yıllar sonra yeniden düzenlenen 1.Sinema Güzeli Yarışması’nda kral ve kraliçe belli oldu. 20 yaşındaki hukuk fakültesi öğrencisi Dilara Gülsün Meydancı kraliçe seçilirken, 22 yaşındaki Robert Lisesi mezunu Orhan Öztürk ise kral oldu. Yarışmada ilk üç dereceye girenler önemli dizilerde rol alacaklar…

Beşiktaş'ın file bekçisi Fabri ve eşi Londra'daki faciadan ucuz kurtuldu

Beşiktaş'ın kalecisi Fabri 3 günlük iznini eşiyle Londra'da geçirdi. Kaleci ve eşinin terör saldırısı sırasında İstanbul'a uçtukları öğrenildi.

Prova mı yaptı Çağatay Ulusoy kız isteme istedi

Duygu Sarışın ile aşk yaşayan Çağatay Ulusoy arkadaşı Umut Evirgen için kız isteyince hayranlarını yakında evlenecek mi diye meraklandırdı.