Ana Sayfa | MAGAZİN

Ünlü oyuncunun hayali gerçek oldu

Ünlü oyuncunun hayali gerçek oldu

Muğla'da ünlü oyuncu Nejat İşler, hayalini kurduğu futbol okulunu açtı

Yıllardır Gümüşlük'de yaşayan Nejat İşler, sağlığına kavuşur kavuşmaz hayalini kurduğu futbol okulunun açılışını yaptı.

Gümüşlük Futbol Sahası'nda yapılan açılışa; Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, İşler'in yakın dostları, veliler ve öğrenciler katıldı. Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan Gümüşlükspor Başkanı Nejat İşler, şunları söyledi: "Bugün bir rüyamız gerçekleşiyor. Hepimizin tuttuğu takımlar var tabi. Bunların galibiyetleri ve başarıları bizi çok sevindiriyor her zaman. Ama emin olun ki ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım, bunun çok ötesinde bir sevinç yaşıyor bugün. Spor bizim için her şeyin mübah olduğu bir rekabet alanı değil. Aksine oyuncusuyla, seyircisiyle hep birlikte seyredip keyif alacağımız bir eğlence. Bunun için sadece futbol değil, çeşitli branşlarda da okul açma hedefindeyiz. Bu sadece bir başlangıç"

Açılış sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplayan İşler, çok mutlu olduğunu ifade ederek, "Futbol okulu uzun zamandır düşündüğüm bir şeydi, bir sürü şey de vesile oldu. Sanat eğitimi ve spor eğitimi bu ülkedeki zorluklara rağmen ilerleyen eğitimler. Bu işin eğitimi çok önemli. Onun için buna dikkat edeceğiz. Buna göre bir kadro oluşturup, yol haritası çizdik. Burada yetiştirdiğimiz çocuklar inşallah bir gün yukarı takımlarda bir yerlere gidecekler. Biz burada çocuklara çimdeki eğitimin dışında başka eğitimler vereceğiz. Buradaki eğitim akademi gibi işleyecek." dedi.

YILLAR SONRA OYUNCULUĞA DÖNÜYOR

En kısa zamanda oyunculuğa döneceğini belirten Nejat İşler, "Diziler bitti, sinema var. Mesleğime devam edeceğim, ölene kadar bırakmam. Güzel bir film projesi var, hepsi bu hafta belli olacak. Senaryo okundu. Rolüm değişik, değişik bir Nejat İşler olacak. Burada yaşadığım için dizi yapamıyorum. Dizi teklifleri geliyor her zaman ama burada da olsa dizi yapmam. Menejerime çok teklif geliyor ama kabul etmiyoruz. Şu saatten sonra dizi olmaz, sinema olur. Benim bu işte 25 yılım geçti, normalde emekli oluyorsun. Allaha şükür çok iyiyim, sağlığım yerinde" ifadelerini kullandı.

Oldukça heyecanlı ve mutlu olduğu gözlenen İşler, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'a sahada toplanan öğrencileri tanıtarak futbol okulu hakkında bilgi verdi.

CİHAN


David Beckham'ın o halini görenler şok oluyor

Yakışıklı eski futbolcu David Beckham, yeni bir filmde rol alacak

Ünlü oyuncu hapis istemiyle yargılanan sevgilisini kötü gününde yalnız bırakmadı

Kadir İnanır, "terör propagandası yapmak" iddiasıyla hapis istemiyle yargılanan sevgilisi Jülide Kural'ı mahkemede yanındaydı

Ünlü şarkıcı hayali için servetini döktü işte Ceceli'nin yeni oyuncağı

Başarılı şarkıcı Mustafa Ceceli, uzun zamandır hayalini kurduğu Aston Martin markalı araç için tüm parasını yatırdı