Ana Sayfa | MAGAZİN

Ünlü oyuncunun hayali gerçek oldu

Ünlü oyuncunun hayali gerçek oldu

Muğla'da ünlü oyuncu Nejat İşler, hayalini kurduğu futbol okulunu açtı

Yıllardır Gümüşlük'de yaşayan Nejat İşler, sağlığına kavuşur kavuşmaz hayalini kurduğu futbol okulunun açılışını yaptı.

Gümüşlük Futbol Sahası'nda yapılan açılışa; Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, İşler'in yakın dostları, veliler ve öğrenciler katıldı. Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan Gümüşlükspor Başkanı Nejat İşler, şunları söyledi: "Bugün bir rüyamız gerçekleşiyor. Hepimizin tuttuğu takımlar var tabi. Bunların galibiyetleri ve başarıları bizi çok sevindiriyor her zaman. Ama emin olun ki ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım, bunun çok ötesinde bir sevinç yaşıyor bugün. Spor bizim için her şeyin mübah olduğu bir rekabet alanı değil. Aksine oyuncusuyla, seyircisiyle hep birlikte seyredip keyif alacağımız bir eğlence. Bunun için sadece futbol değil, çeşitli branşlarda da okul açma hedefindeyiz. Bu sadece bir başlangıç"

Açılış sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplayan İşler, çok mutlu olduğunu ifade ederek, "Futbol okulu uzun zamandır düşündüğüm bir şeydi, bir sürü şey de vesile oldu. Sanat eğitimi ve spor eğitimi bu ülkedeki zorluklara rağmen ilerleyen eğitimler. Bu işin eğitimi çok önemli. Onun için buna dikkat edeceğiz. Buna göre bir kadro oluşturup, yol haritası çizdik. Burada yetiştirdiğimiz çocuklar inşallah bir gün yukarı takımlarda bir yerlere gidecekler. Biz burada çocuklara çimdeki eğitimin dışında başka eğitimler vereceğiz. Buradaki eğitim akademi gibi işleyecek." dedi.

YILLAR SONRA OYUNCULUĞA DÖNÜYOR

En kısa zamanda oyunculuğa döneceğini belirten Nejat İşler, "Diziler bitti, sinema var. Mesleğime devam edeceğim, ölene kadar bırakmam. Güzel bir film projesi var, hepsi bu hafta belli olacak. Senaryo okundu. Rolüm değişik, değişik bir Nejat İşler olacak. Burada yaşadığım için dizi yapamıyorum. Dizi teklifleri geliyor her zaman ama burada da olsa dizi yapmam. Menejerime çok teklif geliyor ama kabul etmiyoruz. Şu saatten sonra dizi olmaz, sinema olur. Benim bu işte 25 yılım geçti, normalde emekli oluyorsun. Allaha şükür çok iyiyim, sağlığım yerinde" ifadelerini kullandı.

Oldukça heyecanlı ve mutlu olduğu gözlenen İşler, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'a sahada toplanan öğrencileri tanıtarak futbol okulu hakkında bilgi verdi.

CİHAN

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı işte eleme adayları

Ekranların beğeniyle takip edilen yarışma programı Survivor'da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununu dezavantaja rağmen ünlüler takımı kazandı

İbrahim Erkal başka hastaneye nakledildi durumu ciddi

Sanatçı İbrahim Erkal'ın ailesinin isteği üzerine nakli Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesine alındı

Genç popçu ilk imtihanı geçti Aleyna Tilki konserinde büyük izdiham

Ünlü pop şarkıcısı Aleyna Tilki, 27 bin kişilik halk konseri gerçekleştirdi