Ana Sayfa | MAGAZİN

Ünlü oyuncunun hayali gerçek oldu

Ünlü oyuncunun hayali gerçek oldu

Muğla'da ünlü oyuncu Nejat İşler, hayalini kurduğu futbol okulunu açtı

Yıllardır Gümüşlük'de yaşayan Nejat İşler, sağlığına kavuşur kavuşmaz hayalini kurduğu futbol okulunun açılışını yaptı.

Gümüşlük Futbol Sahası'nda yapılan açılışa; Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, İşler'in yakın dostları, veliler ve öğrenciler katıldı. Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan Gümüşlükspor Başkanı Nejat İşler, şunları söyledi: "Bugün bir rüyamız gerçekleşiyor. Hepimizin tuttuğu takımlar var tabi. Bunların galibiyetleri ve başarıları bizi çok sevindiriyor her zaman. Ama emin olun ki ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım, bunun çok ötesinde bir sevinç yaşıyor bugün. Spor bizim için her şeyin mübah olduğu bir rekabet alanı değil. Aksine oyuncusuyla, seyircisiyle hep birlikte seyredip keyif alacağımız bir eğlence. Bunun için sadece futbol değil, çeşitli branşlarda da okul açma hedefindeyiz. Bu sadece bir başlangıç"

Açılış sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplayan İşler, çok mutlu olduğunu ifade ederek, "Futbol okulu uzun zamandır düşündüğüm bir şeydi, bir sürü şey de vesile oldu. Sanat eğitimi ve spor eğitimi bu ülkedeki zorluklara rağmen ilerleyen eğitimler. Bu işin eğitimi çok önemli. Onun için buna dikkat edeceğiz. Buna göre bir kadro oluşturup, yol haritası çizdik. Burada yetiştirdiğimiz çocuklar inşallah bir gün yukarı takımlarda bir yerlere gidecekler. Biz burada çocuklara çimdeki eğitimin dışında başka eğitimler vereceğiz. Buradaki eğitim akademi gibi işleyecek." dedi.

YILLAR SONRA OYUNCULUĞA DÖNÜYOR

En kısa zamanda oyunculuğa döneceğini belirten Nejat İşler, "Diziler bitti, sinema var. Mesleğime devam edeceğim, ölene kadar bırakmam. Güzel bir film projesi var, hepsi bu hafta belli olacak. Senaryo okundu. Rolüm değişik, değişik bir Nejat İşler olacak. Burada yaşadığım için dizi yapamıyorum. Dizi teklifleri geliyor her zaman ama burada da olsa dizi yapmam. Menejerime çok teklif geliyor ama kabul etmiyoruz. Şu saatten sonra dizi olmaz, sinema olur. Benim bu işte 25 yılım geçti, normalde emekli oluyorsun. Allaha şükür çok iyiyim, sağlığım yerinde" ifadelerini kullandı.

Oldukça heyecanlı ve mutlu olduğu gözlenen İşler, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'a sahada toplanan öğrencileri tanıtarak futbol okulu hakkında bilgi verdi.

CİHAN


Tanju Çolak, karısını Hülya Avşar'ı arayıp özür dilediğini açıkladı

O dönem evli olan Tanju Çolak ile aşk yaşayan Hülya Avşar, Çolak'ın karısını telefonla arayarak 'yaptığım hayvanlıktı özür dilerim' şeklinde konuştu.

Ayşe Arman'ın takipçileri o fotoğrafla ikiye ayrıldı

Ayşe Arman yoğun iş temposunda rahatlamak için masör arkadaşına gitti. Sosyal medyada fotoğraf paylaşan Arman'ın takipçileri paylaşımın altına yazdıkları notlarla Arman'ın masörüne masajcı demesine tepki gösterdi.

Şeyma Subaşı sosyal medya çetesini çökertti

Adı sıkça Acun Ilıcalı ile anılan Şeyma Subaşı kendisine sosyal medya üzerinden yapılan hakaretlere sessiz kalmadı, polise ihbar etti. Polis, 4 kadının 2'sini gözaltına aldı, bilgisayarlarına ve cep telefonlarına da el koydu.